قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل اصفهان | قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان اسباب کشی انگلیسی
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1361
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه و 30 ثانیه

فهرست مطالب

نکاتی خاص راجع به ترجمه  اسباب کشی به انگلیسی

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

اطلاعاتی از کارتن جعبه بندی در حمل اثاثیه منزل

از مهمترین کاربردهای این کارتن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

کارتن های اسباب کشی در زبان انگلیسیmoving boxes))  دو نوع است:

استرچ رپ (Stretch wrap) :و کاربرد آن در حمل اثاثیه منزل:

بابل رپ (bubble wrap) :و کاربرد آن در حمل اثاثیه

بست کمربندی 🙁 Belt buckle) در حمل اثاثیه منزل

فهرست شکل

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشی به انگلیسی در اصفهان

تاریخچه اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بسیاری از ما در طی چرخه زندگی مان به  حمل اثاثیه منزل اصفهان و اسباب کشی( shifting-moving) و نقل و انتقالات اسباب منزل (fumiture-housewares) از محلی به محل دیگر احتیاج داشته ایم . غالبا تجارب ما از این عمل به خاطر مشکل زیاد از حد و فرصت نداشتن، مشکل و آزار رسان است، با استماع این نام به یاد ازدحام زیاد از حد منزل تا مدتی و گاها تا چند هفته می افتیم. در آغاز واجب است راجع به معنی کلمه اسباب کشی اطلاعاتی داشته باشیم. هردوی کلمه اسباب کشی و اثاث کشی زیاد به جای هم جای می گیرند و صحیح می باشند. اما خوب تر می شود که ما واژه اسباب کشی را انتخاب کنیم. بهترین قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را می توانید در شرکت ما ببینید.

نکاتی خاص راجع به ترجمه  اسباب کشی به انگلیسی

– نکته خاصی که در نقل فارسی به انگلیسی (باربری )  به آن توجه کنید این است که در چه جمله ای استفاده می شود.

–هنگامی که می خواهید مضمون فارسی را به انگلیسی برگردانید، یقینا واجب نیست همواره عینا  نقل  فارسی “باربری” به انگلیسی نمایان شود. چرا که یک مضمون علی الخصوص نوشته تخصصی به حالت های مختلفی ترجمه می شود.

۱- نقل تحت الفظی جمله فارسی.به صورت جداگونه هر کلمه ای به انگلیسی برگردانده شود.

۲- و ترجمه محتوایی کلمه اسباب کشی به انگلیسی که از نظرمضمون هیچ تفاوتی با  نوشته اصلی ندارد. و قابل فهم برای دیگران است. در شکل 1 حمل اثاثیه منزل اصفهان تصویری از انواع کارتن ها را می بینید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل اصفهان

در بسته بندی و اسباب کشی از چه لوازمی استفاده می شود؟

اگر می خواهید با انواع وسایل بسته بندی (Moving Supplies)  آشنا شوید. و تمایل دارید از روند کارکرد کارگران اسباب کشی و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان این شرکتها با خبر شوید.  توصیه ما این است که تا آخر مقالهما را همراهی کنید:

 اطلاعاتی از کارتن جعبه بندی در حمل اثاثیه منزل

کارتن های جعبه بندی اولین محصول و لوازمی هستند که موقع  بحث راجع به وسایل جعبه بندی، در خاطر اشخاص تصویر سازی  شود. زیرا نقش کارتن در اثاث کشی و حمل اسباب شرکتها و یا خانه خیلی زیاد می باشد. به صورتی که از دیگر وسایل جعبه بندی هیچ استفاده ای نشود. از کارتن اصولا در جهت حمل خیلی از وسایل می توان بهره جست. جنس کارتن ها از ورق می باشد. کارتن ها چند لایه هستند. امروزه کارتن های جعبه بندی استفاده های زیاد و متفاوتی در صنعت ها، مرکزهای تجاری، بازرگانی و انتقالات دارا می باشند. و استعمالشان متمرکز به خدمات اتوبار منظم بار و جابه جایی کالا نیست.

 از با اهمیت ترین کاربردهای این کارتن ها شامل موارد زیراست:
 • فرودگاه ها، ایستگاه های راه آهن و یا پایانه های اتوبوس رانی
 • کارخانه ها و کارگاه های ساخت محصولات با قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان
  •مغازه ها و فروشگاه های large یا little
  •بازارها و مرکزهای داد و ستد
  •کلی فروشان محصولات
  •دفاتر اداره پست و موسسه ها یا شرکتهای وابسته به آن
  •رسانه ها  و دکه های روزنامه و مجلات فروشی حمل اثاثیه منزل اصفهان
  •افراد حقیقی یا حقوقی ارائه دهنده مواد خوراکی و لبنیات
  •هایپر مارکت ها و مرکزهای فروش لبنیات
  •مراکز فروختن و امکانات مصالح ساختمانی

ویژگی خاص اینجا می باشد که در زبان انگلیسی واژه کارتن (Carton) منحصر به معنای کارتن جعبه بندی نمی باشد. و یک مفهوم جامع است که به مصداق هر گونه کارتن کوچک و یا بزرگی است.  که در صنعت و مرکزهای تجاری و تولیدی یا خدماتی می توان بهره جویی کرد . برای بدست آوردن اطلاع بیشتر به مقاله  #حمل و نقل دیوار اصفهان!! مراجعه کنید.

و نیز ازتعبیر Cardboard box بطور مشابه استعمال می شود.  با این فرق که اصولا از این عنوان برای جعبه هایی که در صنعت های متفاوت تولید و استعمال می شوند.  که بر کارتن جعبه بندی monazambar، شامل جعبه های قابل استفاده جهت جعبه بندی محصولات کارخانه ها می باشد.

کارتن های اسباب کشی در زبان انگلیسیmoving boxes))  دو نوع است:

 • کارتن های جابه جایی کالا
  • کارتن رگال دار

اصولا که بحث خرید یا استعمال از جعبه های اثاث کشی می شود، گونه اول به خاطراشخاص می رسد اما گونه دوم یا کارتن های رگال دار امروزه نقش به سزایی در اثاث کشی و حمل بار دارند. این گونه کارتن ها جهت جعبه بندی و جابه جایی لباس استعمال می شوند. به خصوص لباس هایی مثل کت و شلوار، مانتو و… که به  گیره کمد وصل می باشد. تا چروک نشوند، به آسانی از گیره های این کارتن ها وصل شده و بعد جابه جا می شوند. در شکل 2 قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان نموداری از رنج قیمت ها را می بینید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

شکل 2قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

استرچ رپ (Stretch wrap) :و کاربرد آن در حمل اثاثیه منزل:

استرچ رپ (در زبان انگلیسی اضافه بر تعبیرنوشته شده همچنین به آن stretch film) گفته می شود. در حقیقت گونه ای لایه پلاستیکی یا کاور ضد آسیب است که در اثاث کشی  حمل اثاثیه منزل اصفهان به قصد نگه داری ایمنی تنه اشیاء متفاوت استعمال می شود و به دور آنها پیچانده می شود. امروزه از استرچ رپ به علت منعطف بالا و خاصیت ضربه گیری و حفاظت از اشیاء متفاوت نه تنها در اثاث کشی برای جابه جایی بار بلکه در خیلی از صنعت ها و کارخانه ها همچنین استعمال می شود. امروزه استرچ رپ در جعبه بندی خیلی از لوازم سبک و یا سنگین و یا اداری استفاده دارد.  و خیلی از شرکتهای حمل بار اصفهان ازجمله monazambar  از این ابزار استعمال می کنند.برای اطلاع از نحوه بسته بندی اثاثیه به مقاله 10 آسیب پذیر ترین # لوازم در اسباب کشی | حمل اثاثیه منزل مراجعه کنید.

از جمله استفاده های مهم استرچ رپ در اتوبار اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد.  به جعبه بندی مبل در اثاث کشی، جعبه بندی وسایل صوتی و تصویری. و نیز جعبه بندی وسایل شکستنی، جعبه بندی و جابه جایی جهیزیه عروس، جعبه بندی میز و صندلی و… . استرچ رپ تا حد زیادی مانع وارد شدن به وسایل و لوازم را می گیرد . و به گمان نقش محافظ را اجرا می کند. جنس استرچ رپ از گونه ای پلی اتیلن است و این ابزار خاصیت بازیافت را داراست.

بابل رپ (bubble wrap) :و کاربرد آن در حمل اثاثیه

بابل رپ همان پلاستیک حباب دار است . که استفاده های زیادی در جابه جایی لوازم و حمل اثاثیه منزل اصفهان دارد. به صورتی که از بابل رپ یا پلاستیک های حباب دار نه تنها جهت جعبه بندی وسایل بلکه حتی جهت جعبه بندی مثل میز و صندلی ها و یا برخی از اشیاء تزئینی موقع جابه جایی استعمال می شود.

حباب های پوشش بابل رپ مانع از صدمه رسیدن و تماس مستقیم تنه اشیاء با هر نوع لوازمی می شوند. به آنها پلاستیک ضربه گیر نیز گفته می شود.

بست کمربندی 🙁 Belt buckle) در حمل اثاثیه منزل

بست کمربندی در حقیقت گونه بست هایی است که اصولا جهت جمع کردن چند سیم به یکدیگر بکار می رود. از جمله سیم های وصل کننده قسمت های متفاوت کامپیوتر و یا کابل و سیم های پشت تلویزیون و  DVD Player. این بست ها یاری بزرگی به جمع کردن سیمها و حتی جمع کردن کارتن های کوچک در اثاث کشی و جابه جایی کالا می کنند.  همچنین قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مناسب ترین قیمت ها را داراست.

شرکت باربری منظم بار با تجارب موفق در شالوده خدمات اسباب کشی با انتفاع از عالی ترین وسایل جعبه بندی در خدمت شماست.

حمل اثاثیه منزل اصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarاطلاعاتی از کارتن جعبه بندی در حمل اثاثیه منزل اصفهانانواع کارتن های اسباب کشی در زبان انگلیسیحمل اثاثیه منزل اصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهانلوازم مورد استفاده در بسته بندی و اسباب کشیمنظم بارنکاتی خاص راجع به ترجمه اسباب کشی به انگلیسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.