اسباب کشی منزل در اصفهان|منظم بار

اسباب کشی منزل در اصفهان|monazambar


ح

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان اسباب کشی مرتب
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1162
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

لیستی از کارها را که باید قبل اسباب کشی انجام شوند

اگر کارتن های هر یک از وسایل  شکننده دوباره دارید:

کارهایی که لازم است حین و بعد از بسته بندی انجام دهید

به قصد مانع شدن از کثیفی فرش و مخصوصا ریشه های آن به موقع حمل:

کارهایی که باید در موقع رفتن به خانه جدید انجام دهید

چگونه بعد از اسباب کشی وسایل خانه را سریع و مرتب بچینیم؟

 

فهرست شکل

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 اسباب کشی منزل در اصفهان

لیستی از کارها را که باید قبل اسباب کشی انجام شوند

زمان بسته بندی هریک از وسایل را بر روی کاغذ نوت برداری کنید.

مواد مورد نیاز برای بسته بندی:طناب، کارتن های قطورمقوایی در سایزهای متفاوت.  (شما می توانید این وسایل را از حمل اثاثیه منزل در اصفهان بخرید.) چسب نواری مقاوم و عریض، منگنه، اتیکت،  نایلون های حباب دار خاص جعبه بندی . وسایل شکننده، روزنامه های به دردنخور، ماژیک بزرگ مشکی یا آبی.

قبل از جعبه بندی،وسایل را بشورید و یا پاکیزه کنید. یقینا این مشکل در باره ظرف های مصرفی، لیوان ها، آرکوپال ها و مانندشان الزاما به طور مکرر در مکان تازه نیز بهره جویی گردد.

اگر کارتن های هر یک از وسایل  شکننده دوباره دارید:

در وهله جعبه بندی دراسباب کشی منزل در اصفهان، در آغاز آنها را در بین پارچه، روزنامه یا نایلون بپیچانید. و بعد در درون کارتن خاص خودش جای بدهید.در شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان تصویری از کارتن های ما را می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

قبل از جای دادن وسایل در کارتن های مقوایی اسباب کشی منزل در اصفهان، از مقاوم بودن اتصالات شان ، مطمئن شوید.

با دقت در بسته بندی لوازم شکستنی کالاهایتان سالم می مانند.

وسایل ریز شکستنی را در ملافه یا روزنامه بپیچانید. و از ظرف های پلاستیکی دردار استفاده کنید.

به هنگام نهادن وسایل، درون هر نوع جعبه ای به خصوص مقوایی، مقدار شکیبایی وزن وسایل به وسیله کارتن و اتصالات آن در نظر داشته باشید. تا در موقع حمل اتفاقی رخ ندهد.

برای جابه جایی آسان ترو مقاومت زیادتر کارتن ها، استعمال طناب های قطورخیلی مناسب می باشد.  اثاث کشی همیشه از کارهای سخت ، به خصوص برای خانم هایی که در خانه هستند. از این رو به قصد انتفاع هر چه آسان تر، سریع تر و بدون زیان آن و نیز آسایش بهتر خودتان به توزیع نکاتی می پردازیم. که دقت به آنها شما را در انتفاع این پروژه کمک می کند. برای اطلاع از نکات بیشتر به 13 نکته &مهم در حمل اثاثیه منزل اصفهان چیست؟ مراجعه کنید.

 

کارهایی که لازم است حین و بعد از بسته بندی انجام دهید

 

بعد از جعبه بندی لوازم و گذاشتن آنها در کارتن ها، تعداد آنها را بشمارید. منظم بار به شما در این باره کمک می کند.

در روی هرجعبه پس از اتمام کار بسته بندی اتیکتی حاوی لیست وسایل و لوازم داخل آن بچسبانید.  و در صورتی که اجناس داخل  کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان شکستنی است.  با ماژیک قرمز این کلمه و همچنین محلی را که این لوازم به آن تعلق دارند، به صورت درشت بر روی جعبه یا برچسب بنویسید.

به قصد مانع شدن از کثیفی فرش و مخصوصا ریشه های آن به موقع حمل:

اولا پارچه ای را در بخش ریشه ها به طور دولا به نوعی جای دهید. که بن در لا به لای دو لایه ملحفه وقوع پیدا کند. سپس فرش را با ملحفه در اسباب کشی منزل در اصفهان لول کنید. در آخر اگر ملحفه بزرگ دیگری وجود دارد، گرداگرد فرش لول شده بپیچانید.

درون هر کدام از کشوهای پاتختی را تمیز کنید. و وسایل درون آن را به صورت مرتب بگذارید. بعد کشوی محتوی لوازم را در درون پلاستیک زباله بزرگ و قطوری بگذارید. به قصد جلوگیری از پخش شدن وسایل به برون درmonazambar ، در نایلون را با چسب سفت کنید.

به موقع اثاث کشی، لوازم چوبی دارای کنج های زاویه دار مثل میزها، بسیار در برابر آسیب هستند. لذا برای محافظت و صیانت از این مثابه وسایل چوبی بهتر است. اولا روی کنج ها را با نایلون حباب دار و یا حتی نایلون ساده یا روزنامه بپوشانید.آن گاه لایه دیگری از مقوای قطور بر روی پوشش قدیمی بگذارید. در این راستا از چسب های مقاوم نواری استعمال بجویید.

ادامه مطالب راجع به  فرش و ریشه های آن در اصفهان

موقعی که برای استوار کردن غاشیه های محافظتی برای وسایل، چسب های نواری را به کار ببرید. حواستان باشد که چسب به صورت مستقیم با سطح وسایل چوبی در تماس نباشد.

به قصد جلوگیری از تشکیل هرنوع آسیبی برای  مبلمان از روزنامه‌های به درد نخور، ملحفه یا نایلون استعمال کنید. به این توالی که آنها را به طور چند لایه گرداگرد مکان مورد نظر بپیچانید.

برای جعبه بندی وسایل ریز شکستنی حمل اثاثیه منزل در اصفهان می توانید از البسه نخی خانه تان انتفاع بجویید.

در شکل 2 اسباب کشی منزل در اصفهان تصویری از خودروی باربری را می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2 اسباب کشی منزل در اصفهان

کارتن ‌های بزرگ را فقط با کتاب و وسایل پر وزن مانند آن شلوغ نکنید. زیرا جابه جایی آن برای باربران خیلی سخت می شود.

 کارهایی که باید در موقع رفتن به خانه جدید انجام دهید

  1. اگر کف منزل تازه تان با موکت محصور شده است. روی سطح موکت را نایلونی قطور و بزرگ بگذارید. تا به وقت اثاث کشی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان آلوده نشود.
  2. تا جایی که می شود هیچ لوازمی را – اعم از درشت یا ریز- بدون جعبه و یا حداقل جعبه بندی و تشکیل محافظت با مقوا مثل آن حمل نکنید؛ زیرا جای گرفتن آنها مخصوصا وسایل بزرگ در کنار هم در لوازم حمل و نقل خاص اثاث کشی بدون هرنوعی حفاظتی ، احتمال صدمه رساندن به ظاهر لوازم را زیاد می کند . منظم بار یار همیشگی شما است. برای اطلاع از اطلاعات بیشتر به #کارتن اسباب کشی و انواع آن!! مراجعه کنید.
  3. کلیه وسایل منزل، حتی اثاثیه ای که در جای قبلی همیشه در کارتن های به خصوص جعبه بندی بوده ‌را باز کنید. و بعد از پاک کردن خاک و غبار و کنترل آنها ، مکررا جعبه بندی کرده و به مکان نو جابه جا کنید. زیرا احتمال دارد با همه تدارکاتی که برای جنگ با حشرات در منزل جدید چاره جویی کرده اید. حشرات و یا تخم آنها از راه لوازم جابه جا شوند.

چگونه بعد از اسباب کشی  وسایل خانه را سریع و مرتب بچینیم؟

ابتدا بیاندیشید که مبلمان و لوازم بزرگ نیک تر است در چه محلی جای بگیرند ؟هرگز بدون تعیین کردن مکان وسایل اسباب کشی منزل در اصفهان، آن‌ها را باز نگشایید.

این عمل سبب می‌شود ماه‌ها در درون کارتن ‌های گشوده شده به دنبال لوازم متفرقه و متفاوت بیفتید.

برای گشودن طرح ریزی  داشته باشید. بهترین وضع گشودن لوازم به مدت 7 روز می باشد.

هر چیزی را که می خواهید  monazambar بچینید طرح و سلیقه آن را به صورت کلی در ذهن تان  بچینید تا دچار سردرگمی و گیجی نشوید. از دوست یا آشنایی کمک بگیرید زیرا به تنهایی شما کلافه و خسته می شوید.

اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarاسباب کشی منزل در اصفهانچگونه بعد از اسباب کشی وسایل را مرتب بچینیمحمل اثاثیه منزل در اصفهانکارهای لازم بعد رفتن به خانه جدیدکارهایی که لازم در حین و بعد اسباب کشی انجام دهیدلیست کارها قبل اسباب کشیمنظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.