حمل اثاثیه منزل در اصفهان|حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار|monazambar

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل اصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان – حمل اثاثیه منزل اصفهان – منظم بار – MONAZAMBAR

عنوان تفاوت های اسباب کشی خارج و داخل کشور
نویسنده محمد امینی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 875
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه

 

 

تفاوت های اسباب کشی خارج و داخل کشور (حمل اثاثیه منزل اصفهان )

روش  مناسب جهت حمل اثاثیه به خارج از کشور

سفرتون تجاریه یا شخصی (حمل اثاثیه منزل اصفهان)

هزینه حمل بار توسط هواپیما

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

 

تفاوت های اسباب کشی خارج و داخل کشور را بشناسیم

 

 

اساساً حمل بار به خارج از کشور تفاوت اساسی با حمل بار در داخل کشور دارد. بنابراین باید جزئیات بیشتری را در نظر بگیرید و بیشتر دقت کنید . نحوه اساس کشی به خارج آن بسته به نوع اسباب کشی و هدفتون از اسباب کشی فرق می کنه . پس نوع بار، مقصدتتون،سرعت و هزینه را که می خواهید  پرداخت کنید را در نظر بگیرد .

 

 

 

 

روش  مناسب جهت حمل اثاثیه به خارج از کشور

 

 

 

به طوری کلی سه روش برای حمل اثاثیه به خارج وجود داره : زمینی ، هوایی ، دریایی . هر کدام از روشها معایب و محاسنی نسبت به روشهای دیگه دارند .  با تماس با شرکت باربری MONAZAMBAR از مشاوره رایگان ما در زمینه حمل بار به خارج بهره مند شوید .

روش زمینی غالباً برای حمل بار به کشورهایی که در همسایگی ما وجود دارند استفاده میشه . قیمت این روش هم نسبت به روش دریای خیلی به صرفه است . اگه زمان خیلی براتون مهم نیست روش مناسبیه و بهتون پیشنهاد میکنیم . البته نسبت به روش دریایی خیلی سریعتره . حمل اثاثیه منزل در اصفهان با ما همراه باشید بدون اضطراب و دغدغه . حمل اثاثیه منزل در اصفهان را با شرکت باربری ما با کمترین هزینه تجربه کنید. با توجه به شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان کامیون های مخصوص حمل بار شرکت ما را ملاحظه می فرمایید.

روش دریایی نسبت به روشهای دیگه ارزونتره و ایمنی بیشتری داره . هنچنین باید کشور مقصدتون را در نظر بگیرید . وجود راه آبی مثل دریا و اقیانوس برای روش دریایی شرط اساسیه . مهمترین عیب روش دریایی کند و زمان بر بودن این روشه . معمولا برای حمل اشیاء خیلی بزرگ و حجیم و مقاصد تجاری از این روش استفاده می شه.

اما روش آخر روش هوایی است . اگه کشور مقصدتون خیلی دور باشه این روش تنها روش مناسبه . مزیت این روش نسبت به روشهای دیگه سرعت و آسانی این روشه . در مقابل این روش نسبت به دو روش دیگه بسیار گران است.

 

 

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

 

 

سفرتون تجاریه یا شخصی (حمل اثاثیه منزل در اصفهان)

 

 

 

 

بسته به اینکه قصد شما از سفرتون چیه،راه های حمل اثاثیه هم متفاوت می شه . اگه قصدتون سفر شخصی باشه از فریت بار استفاده کنید و در غیر این صورت از کارگو . فریت بار وقتی مناسبه که هزینه خرید وسایل جدید ندارید و بخواهید وسایل شخصیتون را با خودتون به خارج ببرید. برای این کار با یک شرکت حمل و نقل بین المللی مثل منظم بار تماس بگیرد و مشاوره رایگان بگیرید. این شرکتها بسته بندی،انتقال اثاثیه به فرودگاه،حمل به کشور مقصد و از فرودگاه به مقصد را انجام میدهند. قوانین این شرکتها نباید با قوانین کشورهای مبداء و مقصد هیچ گونه مغایرتی داشته باشه. نکته مهم در اینجا بسته بندی صحیحه که بهترین روش کارتونهای چوبیه .

در حمل بار بوسیله فریت بار برای شناسایی و جلوگیری از اشتباه از بارنامه فریت بار استفاده می شه . بارنامه شامل یک عدد یازده رقمیه . این عدد اطلاعا زیادی نسبت به بار به ما میده . از جمله این اطلاعات نوع بار،مقصد،مبداء و تعداد بسته ها میباشد.

اما اگه قصدتون تجاریه دیگه فریت بار به کارتون نمی یاد و باید از روش کارگو استفاده کنید .

 

 

 

چگونگی تخمین هزینه حمل بار توسط حمل و نقل هوایی

 

 

 

 

هزینه حمل بار با هواپیما به کشور مقصد و وزن آن بستگی دارد و به موارد زیر تقسیم می شود.

کمترین وزن برای محاسبه قیمت بین ده تا یازده کیلو گرم می باشد . این هزینه به کشور مقصد نیز وابسته است .

وزن نرمال وزنی است بین یازده تا سی کیلوگرم می باشد.

وزن چهل و پنج کیلوگرم برای بار بیش از سی کیلوگرم محاسبه خواهد شد.

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان  در حال انتقال بار به هواپیمای باربری توسط شرکت ما را ملاحظه میفرمایید.

وزن بین صد تا سیصد کیلوگرم ، صد کیلوگرم محسوب خواهد شد.

وزنهای بالاتر را بار تناژ می گویند و با افزایش وزن بار هزینه هم افزایش خواهد یافت.

بسته بندی مناسب بار جهت حمل به خارج از کشور

 

 

 

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

بعد از دریافت مشاوره از مشاوران منظم بار نوبت به دسته بندی بار میرسه . کادر ما با تجربه حمل اثاثیه در اصفهان وسایل شما را به مطمئن ترین و بهترین شکل بسته بندی می کند . کارگران ما بهترین و مقاومترین مواد را جهت بسته بندی بار شما به کار خواهند گرفت . بسته بندی شما براساس اصول درست و بدون شتاب زدگی صورت خواهد گرفت . اطراف و بین بار شما تماماً با فوم پوشانده شده . درون جعبه های چوبی با جنس و مقاومت عالی قرار گرفته و با نوار محکم بسته خواهند شد . MONAZAMBAR معتبرترین شرکت در زمینه حمل بار و اثاثیه همراه شما خواهد بود.

حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.