حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل اصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

 

عنوان 5 نکته در زمان اسباب کشی لوازم برقی
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1095
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

اگر می دانید زمان مناسب برای بسته بندی کردن وسایل برقی ندارید:

بر نحوه کار حمل اثاثیه منزل  نظارت کنید:

جای پارک مناسب برای جابه جایی اثاثیه در محل امن

نکته مهم  راجب یخچال فریزر در زیر آورده شده است:

چه کارهایی را پیش از حمل یخچال و فریزر باید انجام داد:

نکات  لازم برای  حمل لباس شویی شامل موارد زیر است:

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

5 نکته در زمان اسباب کشی لوازم برقی شامل:

اگر می دانید زمان مناسب برای بسته بندی کردن وسایل برقی ندارید:

شما می توانید با استخدام کارگرمجرب جعبه بندی وسایل منزلتان را به سرعت و باعالی ترین کیفیت تحویل بگیرید. درواقع، یک شرکت اتوبار عالی، سابقه لازم در جعبه بندی و جابه جایی کالا را دارد. و با قیمت خوب همه روند حمل را برعهده خواهد گرفت. مهم ترین نکته ایمنی اینه که لوازم شما درموقع حمل با جعبه بندی حرفه ای و خدمات بیمه کالا میشود.قبل از استخدام کارگر برای این کار کارتن های حمل اثاثیه منزل اصفهان مناسب لوازم برقی را تهیه کنید.شما می توانید کارتن های مناسبی را تهیه کنید چراکه کارتن های مقاومی بسیار مهم است.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان با  مقاوم ترین کارتن ها وسایل برقی شما را به بهترین نحو جعبه بندی میکند. احتمالا  تصور کرده اید که  به راحتی میشود تلویزیون ال سی دی خود را به راحتی جابه جا کنید و به جای جدید ببرید. اما بدانید که ال سی دی تلویزیون حساس است.  مناسب ترین راه انتقال تلویزیون و اوازم الکترونیکی گذاشتن انها در کارتن استاندارد است. درصورتی که کارتن مناسب برای جعبه بندی ندارید.  .خدمت اتوبار به شما در جعبه بندی و حفظ امنیت وسایل الکترونیکی شما کمک خواهد کرد.

در شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان نوع بسته بندی تلویزیون را میبینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

ادامه نکاتی که در صورت نداشتن وقت باید بدانید

اسباب کشی موقع صبح زمان مناسب تری است. زیراگر در شب صورت گیرد احتمال صدمه و خش افتادن به وسایل از جمله وسایل برقی بیشتر است. همچنین ممکن است که خش وآسیب ها در شب زیاد دیده نشود.  دراین صورت ممکن است شرکت مورد نظر مسعولیتی را قبول نکند. بهتر است این نکته را هم مدنظر داشته باشید که اون شرکت بیمه حمل داشته باشد.حمل اثاثیه منزل در اصفهان بیمه حمل را داراست .و شما با انتخاب monazambarمی توانید با خیالی اسوده کارهای جابه جایی را به ما بسپارید.

بر نحوه کار حمل اثاثیه منزل اصفهان نظارت کنید:

توجه کنید که  کارگران موقع جابه جایی اسباب از خانه قبلی به خانه جدید با توجه و محتاطانه کار کنند. برای مثال باید توجه کنید که کارگران جعبه های وسایل برقی را بر روی هم نگذارند. ازاین رومیتوان گفت که شما به تنهایی نمی توانید وسایل و مهم ترینشان وسایل برقی را جا به جا کنید.

جای پارک مناسب برای جابه جایی اثاثیه در محل امن

قبل از بارگیری و خالی کردن وسایل برقی بزرگ جای پارک مناسبی پیدا کنید. وسایلی مانند یخچال ،گاز، ماشین لباس شویی،ماشین ظرف شویی،تلویزیون که از لوازم بزرگ برقی هستند .در صورتی که ماشین در جای مناسبی پارک نشده باشد احتمال آسیب به لوازم برقی بزرگ زیاد است. هر کدام از این لوازم نکات جعبه بندی خاص خود را دارند و مهم هستند.

نکته مهم  راجب یخچال فریزر در زیر آورده شده است:

در کل یخچال و فریزرجزء وسایلی هستند که نیاز به توجه زیادی در هنگام حمل و جابجایی دارند. این وسایل یکی از لوازم مهم در هر خانه‌ای هستند و می‌توان گفت بدون آنها نمی‌توان زندگی کرد. این وسایل را باید با حساسیت زیاد حمل نمود تا در زمان جابجایی آسیبی به آنها وارد نشود.حمل اثاثیه منزل اصفهان به شما کمک خواهد کرد. و یا حمل و نقل غیر استاندارد باعث خرابی در سطح و یا قطعات داخلی آن خواهد شد.منظم بار مطمئن ترین راه برای جابه جایی وسایل برقی شما است.

در شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان تصویری از بسته بندی لباسشویی را میبینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

چه کارهایی را پیش از حمل یخچال و فریزر باید انجام داد:
  1. درصورتی که یخچال برفک گرفته باشد باید پیش از احمل اثاثیه از پریز بکشید تا برفک ها اب بشوند.
  2. موقع جا به جایی، همه شلف ‌ها باید از یخچال خارج شوند.
  1. موقع آب شدن برفک درون یخچال و فریزر را با دستمال خشک کنید. در صورت تماس با  ما همه نکات رو به شما میگوییم . در صورت داشتن یخچال ساید بای ساید: باز کردن درهای آن کمک به حمل اثاثیه میکند.
ادامه نکات حمل یخچال و فریزر
  1. هرگز یخچال و یا فریزر را به صورت کج قرار ندهید. زیرا روغن موتور از آن به بیرون تراوش  می کند و احتمال خراب شدن زیاد می شود. درصورتی که این اتفاق افتاد، حتما زمان کافی برای برگشت روغن به موتور را در نظر بگیرید.  به فرض نمونه در حدود 1 روز، بعد از پایدار شدن یخچال، آن را به پریزوصل کنید. در صورتی که یخچال با درجه کمی حمل شده باشد. زمانی که باید منتظر ماند 2 یا 3 ساعت بعد از قرارگیری در محل جدید خواهد بود.
  1. پیش از حمل یخچال، درآن باید بسته باشد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان تمامی وسایل را با پوشش‌های مناسب محافظت خواهد کرد. تا موقع جا به جایی آسیبی به آنها وارد نشود
  2. تعداد افرادی که موقع حمل یخچال هستند احتمال صدمه را کمتر می کند. برای یخچال‌های ساید بای ساید چون سنگین تراست تعداد افراد اگر بیشتراز2 نفر باشد حمل راحت تراست. حمل اثاثیه منزل اصفهان با داشتن افرادی مجرب و با تبحراین کار را انجام می دهند.  این شرکت در کمترین زمان و بدون هیچگونه آسیب، یخچال شما را به محل جدید منتقل می کند.

نکات  لازم برای  حمل لباس شویی شامل موارد زیر است:

  1. مناسب بودن کارتن لباسشویی باعث ثبات لباسشویی داخل  کارتن می شود.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان به صورت درست این کار را برای شما انجام می دهد.

  1. درجعبه بندی ماشین لباسشویی، از یونولیت بهره ببرید. تا در موقع ایجاد صدمه آهسته، ضربه گیر جلوی این اتفاق را بگیرد.
  2. پیچ های حامل وسیله را با پشت دستگاه سفت کنید.
  3. برای جا به جایی لباسشویی،  تا جایی که میشه از دو نفر استفاده کنید.

بقیه وسایل برقی هم نکات خاص خود را دارند که شما می توانید با مراجعه به سایت منظم بار از آن نکات بهره ببرید. سایت  monazambar به همه سوالات شما جواب خواهد داد.

حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarانتخاب جای پارک مناسب برای حمل اثاثیهحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانزمان مناسب برای حمل اثاثیه منزل در اصفهانکارتن های مناسب برای لوازم برقی در حمل اثاثیه منزل اصفهانمنظم بارنکات لازم راجع به وسایل برقی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.