حمل اثاثیه منزل در اصفهان| بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان|چرا باید بیمه اسباب کشی استفاده کنیم

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

MONAZAMBAR منظم بار


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان

عنوان چرا باید از بیمه اسباب کشی استفاده کرد
نویسنده محمد متولی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1002
زمان مطالعه 10:02 دقیقه

فهرست مطالب

آشنایی مختصر با بیمه  حمل وسایل منزل یا شرکت !

آشنایی با انواع بیمه حمل اثاثیه منزل یا شرکت!

آشنایی با آسیب هایی که به بیمه حمل و نقل نیاز دارد!

چگونه خسارت به وسایل حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان پرداخت میشود؟

چگونه ادعای خسارت دیدن مان را به شرکت اثبات کنیم؟

قرارداد بیمه خدمات حمل ونقل بین چه کسانی بسته می شود

فهرست اشکال

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان

 • آشنایی مختصر با بیمه  حمل وسایل منزل یا شرکت !

بیشتر افراد تمایل خاصی دارند که  در حین حمل اثاثیه منزل در اصفهان از خدمات شرکت منظم بار بهره ببرند. همیشه این سوال وجود دارد که آیا این شرکت خدمات بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان را ارائه می‌دهد یا خیر؟ برخی از شرکت‌های بیمه وجود دارند که برای کم کردن مشکلات موجود حین حمل وسایل و برای افزایش اعتماد مشتریان. جهت سالم رسیدن وسایل به مقصد اقدامات لازم را برای بیمه کردن وسایل منزل و یا شرکت را انجام می‌دهند. این مسئله باعث می‌شود تا بعضی از خطرات که ممکن است در هنگام جابه جایی وسایل رخ دهند کاهش یابد. البته شرکت‌ هایی وجود دارند که به مشتریان اطمینان می‌دهد وسایل را با کم ترین خسارت به مقصد می رساند.

 • آشنایی با انواع بیمه حمل اثاثیه منزل یا شرکت!

شرکت‌ حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار سه نوع از بیمه های بیمه حمل وسایل را ارائه می ‌دهد. که می توان به بیمه باربری ترانزیت و بیمه باربری داخلی و بیمه باربری صادرات و واردات ازانواع آن هستند.

 1. بیمه باربری داخلی:دربیمه باربری داخلی کارهای مربوط به بیمه کردن محصول ها و وسایل درداخل کشور انجام می شود.
 2. بیمه صادرات و واردات:دراین نوع بیمه کالاهایی قراراست به خارج ازکشورصادرشوند یا ازخارج ازکشورواردشوند تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرند.
 3. بیمه باربری ترانزیت:کالاهایی که بین دوکشورمبدا ومقصد درحال جابجایی هستندوممکن است ازداخل کشوری مثل ایران عبورکندتحت پوشش بیمه قرارمیگیرد.

دربیمه نوع اول یعنی بیمه‌های داخلی برای کسانی که میخواهند وسایل رااز شهری به شهردیگر منتقل کنند مناسب خواهد بود. در بیمه نامه‌های ارائه شده توسط شرکت منظم بار بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان جزء بیمه داخلی این شرکت است. با توجه به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید چندتا ازوسایلی که حین اسباب کشی شکسته شدن راببیندید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • آشنایی با آسیب هایی که به بیمه حمل و نقل نیاز دارد!

شاید این سوال برایتان پیش آمده است که حمل اثاثیه منزل در اصفهان  چه ریسک و خطراتی میتواند داشته باشد. حتی اگر شما از بسته بندی خوبی برای لوازم تان استفاده کرده باشید باز اتفاقاتی برای تان پیش می آید. این اتفاقات به شما خسارات جبران پذیریا چبران ناپذیری وارد میکند پس شمانیازبه بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان monazambar دارید. سه مورد ازخساراتی که ممکن است حین حمل اثاثیه پیش آید را می توانید به صورت زیر آن ها راببینید.

 1. آسیب هایی که به خاطر نحوه ی بسته بندی کردن نا مناسب کالاها یا محصولات به وجود خواهند آمد.
 2. آسیب هایی که به خاطر نا مساعد بودن آب و هوا و رانندگی خطرناک راننده به وجود خواهند آمد.
 3. آسیب هایی که به خاطر شل بودن طناب و رها شدن باردرحین جا به جایی به وجود خواهد آمد.

باتوجه شکل 2 بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان می توانید دو مورد از بیمه نامه های باربری ها را ببینید.

بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2 بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان

 • چگونه خسارت به وسایل حین حمل اثاثیه منزل پرداخت میشود؟

زمانی که فرد بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان monazambar شده تشخیص دهدکه به لوازم اوآسیب واردشده است ومدعی خسارت است. باید فردبیمه کننده با کارهای اضافی مثل تخفیف در قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مقداردرخواست شده راکم تر کند. در نتیجه با توجه به انتخاب فرد بیمه شونده مقدار ضرر وخسارتی که به فرد وارد شده باید جبران شود.

باید دقت بالایی داشته باشید که درحین محاسبه نرخ حق بیمه عوامل زیادی هستند که می‌توانند باعث تغییر آن شوند. ومبلغ سرمایه گذاری درفاصله ای که قراراست کالا آن راطی کند هزینه‌ها ومالیات وعوارض دولتی دراین مورد بسیار تاثیرگذارخواهد بود.

دراین بین فردمدعی می‌تواند ازبین گزینه‌های تعمیرکالاهای صدمه دیده یا جایگزین کردن آن با کالای نو بهترین گزینه راانتخاب کند.

 • چگونه ادعای خسارت دیدن مان را به شرکت اثبات کنیم؟

ادعای افراد برای بیان کردن خسارت های وارد شده حین انجام حمل اثاثیه منزل در اصفهان زمانی شروع می شود. که با دیدن و اطلاع رسانی کردن به نماینده ی شرکت باربری  monazambarادعای خود را به گوش آن ها رسانده. گاهی شما نه ماه پس از جابجایی برای تکمیل فرم ادعای خسارت اسباب کشی وبرای دریافت این خسارت هافرصت دارید. اما بهترین کاراین است که به محض
اینکه متوجه آسیب شدید فرم های درخواست آسیب های اسباب کشی را پرکنید. شرکت های جابه جایی و حمل لوازم منزل باید چنین فرم هایی را حتما در وب سایت خود داشته باشند. نماینده شرکت به شما این فرم را می دهد و به شما کمک می کند تا آن را تکمیل کنید. توصیه ما برای اطمینان بیشتر این است که فرم های بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان را نگهدارید و دور نریزید.

 • قرارداد بیمه خدمات حمل ونقل بین چه کسانی بسته می شود

قرارداد بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهان بین فرد بیمه‌ کننده و فرد بیمه‌ شده بسته میشودودرآن تعهدات طرفین معین می‌شود. نحوه حمل اثاثیه زمانی به اطلاع بیمه‌ کننده می‌رسد که بیمه‌ شونده اقدام به حمل اثاثیه منزل در اصفهان می‌کند. با صدور چنین قراردادهایی کلیه حمل و نقل‌هایی که بیمه‌ شونده در آینده انجام می‌دهد تحت پوشش بیمه قرار می‌گیرد.  به شرطی که بیمه‌شونده نحوه حمل کالاو مبداومقصد و مواردی که درقرارداد قید نشده قبل ازحمل به اطلاع بیمه‌کننده برسد. تا بیمه‌کننده نسبت به صدورگواهی بیمه  نماید لازم به ذکر است اطلاعات باید قبل ازشروع حمل به اطلاع بیمه‌کننده برسد. به جز این که به  شکل دیگری در قرار داد بیمه بین هر دو طرف توافقی انجام گرفته شده باشد.

بیمه حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

اسباب کشیبیمه اسباب کشیبیمه باربریبیمه حمل اثاثیه منزل اصفهانبیمه حمله اثاثیه منزلبیمه نامهحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمله اثاثیه منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.