#انواع کاورهای اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل اصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار| monazambar

عنوانکاور اسباب کشی
نویسندهمریم سپیانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات۸۸۳
مدت زمان مطالعه۸ دقیقه

فهرست مطالب

جنس وسیله خود را قبل از جابه جایی انتخاب کنید

نایلون حباب دار و انواع آن

نایلون حباب دار دو بعدی یا معمولی:

نایلون حباب دار سه بعدی:

نایلون حباب دار دولایه حباب درشت:

نایلون حباب دار سه لایه حباب درشت:

نایلون حباب دار سه لایه حباب ریز:

طریقه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی

 

فهرست شکل

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

پیشگفتار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان دراین مقاله قصد دارد تا شما را با انواع کاورهای اسباب کشی آشنا کند.شما با مطالعه این مقاله تا حدودی اطلاعاتی کسب می کنید.

جنس وسیله خود را قبل از جابه جایی انتخاب کنید

بعد ازاین که نوع وسیله خود را انتخاب کردید نوبت می رسد به منوال چیدمان و گزینش کارتن مناسب. و استعمال لوازم حفاظتی مانند منسوجات درخور و نایلون حباب دارهستند.
بیشتر زنان درمنزل به چسب قطور، پلاستیک حباب دار ، سلفون ، کاور با زیپ و… نیازمند می باشند. یکی ازشرکت هایی که در زمینه ی لوازم بسته بندی فعالیت دارد ، شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان می باشد. این شرکت یک فروشگاه بزرگ اینترنتی است که همه چیز در آن جا وجود دارد مانند لوازم جعبه بندی. کاور با زیپ، سلفون ، پلاستیک حباب دار ، چسب قطور، کارتن خالی از لوازمی است که به دردتان می خورد.

قطعا برای جابه جایی به کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان  نیاز دارید. لوازم و ظرف های شکستنی را با بهره جویی از پلاستیک حباب دار به خوبی باید بسته بندی شوند.سپس در کارتن های مناسب چیده شوند و با چسب پهن کارتن ها درزگیری شوند.در شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان تصویری از پلاستیک حبابدار را می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

پلاستیک حباب دار و انواع آن در حمل اثاثیه منزل اصفهان

به پلاستیکی که سطح آن واضحیت کافی داشته و دارای حباب است را نایلون حباب دارگویند. پلاستیک حباب دار از ماده ای به اسم پلی اتیلن تشکیل شده است. حباب های پلاستیک نقش عمل ضربه گیری را دارد و از آسیب دیدن وسایل جلوگیری می کند.

اگر خواستار بهره جویی از پلاستیک حبابدار هستید فروشگاه منظم بار آن را با انواع مختلفش در اختیار شما می گذارد.

انواع پلاستیک های نایلون دار

  • ریز
  • درشت

اصولا از حباب های ریز درجعبه بندی لوازم حساس و شکننده بهره جویی می شود. از حباب های درشت در لوازمی که اندازه آن ها بزرگ تر و شکننده باشند انتفاع می شوند.

سطح درونی پلاستیک حباب دار نرم و همواراست و سطح برونی آن دارای حباب های سفت است.

نایلون حباب دار دو بعدی یا معمولی حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

این مدل ازپلاستیک حمل اثاثیه منزل اصفهان در جعبه بندی کردن انواع کالا ها مورد استفاده قرارمی گیرد. اعم از شکستنی و نشکستنی. برای مثال : صندلی ، لوازم یدکی ، ظروف چینی و شیشه ای ، انواع تابلو ها و….

پلاستیک حباب دار سه  بعدی در حمل اسباب کشی

از پلاستیک حباب دار سه بعدی اصولا درجعبه بندی کردن وسایلی بهره جویی می شود که شکل مکعبی داشته باشند.از جمله: گاز ، یخچال ، کمد ، مبلمان ، تخت خواب . همینطور بعضی از لوازم صنعتی هم وجود دارند که مکعب هستند. Monazambar مشاوره درست را برای نحوه پیچیدن وسایل به شما می گوید. در شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان در زیر تصویری از بسته بندی وسیله با پلاستیک حبابدار را می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

نایلون حباب دار دولایه حباب درشت در حمل اسباب کشی

این نوع از پلاستیک حباب دار دارای حباب های درشت با پهنای زیادتری نسبت به حباب های است. و استفاده آن در پیچیدن لوازم به نسبت انواع دیگر زیادتر است . از این نوع برای وسایل بزرگ خانه استفاده می شود. همچنین به خاطر حباب های درشت در برابر صدمات استحکام زیاد تری دارند.

پلاستیک حباب دار سه لایه حباب درشت در اسباب کشی :

استفاده این نوع از حباب دار در حمل اثاثیه منزل اصفهان مثل نوع پیشین می باشد. با این تفاوت که استحکام این نوع به خاطریک سطح حباب درشت بیشتر، خیلی درشت ترازقبلی می باشد. اندازه های آن ها خیلی بزرگ است جهت پیچیدن از پلاستیک سه لایه حباب درشت استفاده می کند. monazambar در خدمت رسانی به شما عزیزان مشتری آماده است.

پلاستیک حباب دار سه لایه حباب ریز در اسباب کشی :

این نوع ازپلاستیک  دارای حباب های ریز و نیز یه لایه حباب بیشتراست. موقعی که لوازم مورد استفاده را با این نوع از پلاستیک ها پیچاندید و در موقع حمل که احتمال فشارهست. لایه سوم از آسیب احتمالی جلوگیری می کند.

روش جعبه بندی لوازم برای اسباب کشی در اصفهان :

روش جعبه بندی حمل اثاثیه منزل در اصفهان برای اسباب کشی بر طبق لوازم خانه و همچنین مسافتی طی شده؛ قابل تغییر است. برای فاصله های دور خوب است، کارتن‌های اسباب کشی با دوام استفاده شود.  و چسب قطورقوی را در اختیارداشته باشید، مهم ترین روش پیچاندن لوازم  برای اسباب کشی :

  1. نحوه چیدن درست و پیچاندن اصولی لوازم برای جا به جایی
  2. تهیه لیست ازلوازم حاضر درهر کارتن
  3. بهره جویی از پوشش های حفاظتی درست برای لوازم می‌باشد.

منظم بار به شما در فهمیدن این اطلاعات کمک می کند.

حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *