حمل اثاثیه منزل دراصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان ۱۰ نکته زمان استفاده از کارتن دست دوم
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 918
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

 

فهرست مطالب

۱۰ نکته زمان استفاده از کارتن دست دوم(کارتن استوک):

پیش از هرکاری یک شرکت اتوبار خوب انتخاب کنید.

عوامل تاثیرگذار در قیمت کارتن

قیمت انواع کارتن

قیمت کارتن ساده

فهرست شکل

شکل 1 حمل اثاثیه منزل

شکل 2حمل اثاثیه منزل

۱۰ نکته زمان استفاده از کارتن دست دوم(کارتن استوک):

پیشگفتار

کارتن دست دوم به دو طریق ارسال می شود. یا از خارج کشور به ایران ، یا از یک شرکت به شرکتی دیگر. کارتن خالی از بار که در شرکت ها به فروش می رسند را کارتن دست دوم یا استوک می گویند.

و شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان با پرسنل بازاریاب خود در این زمینه فعالیت دارند.

مقاله می خواهیم یک معرفی از این نوع کارتن ها را به شما بگوییم.

 1. با خرید کارتن های دست دوم از حمل اثاثیه منزل دراصفهان مطمئن باشید پشیمان نمی شوید. تفاوت این نوع کارتن ها با کارتن های آک در این است که چسب ندارند.شرکت ما در زمینه خرید و فروش از سالم بودن کارتن ها مطمئن می شوند و بعد آنها را به فروش می رسانند.

  ادامه توضیحات راجع به معرفی کارتن های دست دوم

 2. کسانی که می خواهید به خانه دیگری بروید بدانید در تهیه کارتن دست دوم باید خیلی نکات را رعایت کنید. یکی از این نکات استحکام کارتن است. اگر استحکام کافی را نداشته باشد به وسایل شما آسیب می رسانند.
 3. یکی دیگر از نکات مهم قیمت کارتن است. قیمت کارتن های دست دوم به نوع کارتن بستگی دارد. اندازه کارتن ، استحکام کارتن و غیره. طبیعتا بهای کارتن آک بیشتر از استوک است و با توجه به مستحکم بودن و تعداد ورقه های کارتن قیمت ها متفاوت است. در شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان تصویری از انواع کارتن را میبینید.
حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در  اصفهان

بهای کارتن اسباب کشی دست دوم  کمتر از آک آن می باشد. با توجه به این که مقاومت کارتن های استوک نسبت به کارتن های آک کمتر است دقت لازم را داشته باشید. منظم بار به شما در این زمینه کمک می کند.

پیش از هرکاری یک شرکت اتوبار خوب انتخاب کنید.

احتمالا تا به حال به فکر تهیه کارتن از سوپر مارکت ها یا مغازه ها افتاده اید. مسلما قیمت آن مناسب است . ولی آیا مقاومت لازم را هم دارند تا خیال شما بابت اسباب تان راحت باشد. آن وقت است که از انتخاب خود برای تهیه کارتن از سوپر یا مغازه پشیمان می شوید. آن موقع است که پشیمانی سودی ندارد. پس امنیت وسایل خود را فدای ارزان بودن نکنید.

 1. شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان با خدمتی صادقانه پیشنهاد عالی ای برای شما مشتریان عزیز دارد که هم با بودجه شما هم خوانی داشته باشد و هم مقاومت لازم را داراست . کارتن های استوک حمل اثاثیه منزل دراصفهان پیشنهاد ما به شماست. انتخاب با خودتان است. monazambar نامی که هیچ وقت بعد از جابه جایی از یادتان نمی رود.
 2. برای حمل اثاثیه منزل به شهرستان که مسافت طولانی‌تری در پیش است حتما باید از کارتن‌های محکم و سالم استفاده کنید.
 3. بهداشتی بودن کارتن خیلی مهم است. چراکه اگر تمیز نباشند وسایلتان کثیف می شوند آن وقت مجبور به تمیز کاری دوباره می شوید. خصوصا اکر وسواس دارید.

  ادامه نکات لازم برای انتخاب یک باربری خوب در اصفهان

 4. بهتر است که برای تهیه کارتن دست دوم یا استوک زودتر اقدام کنید. کارتن های دست دوم حمل اثاثیه منزل در اصفهان زود به فروش می روند.
 5. با انتخاب شرکت حمل اثاثیه منزل دراصفهان هم از ریخت و پاش جلوگیری می کنید و هم اینکه اتلاف وقت ندارید. قطعا یم جابه جایی سخت انرژی زیادی از شما می گیرد و ما به فکر راحتی شما هستیم.
 6. کارتن های دست دوم هم نشانه دار داریم هم بی نشانه در صورتی که کارتن بدون نشانه را انتخاب کنید قیمت بالاتری خواهد داشت.
 7. در چند سال پیش به خاطر کمبود کارتن استوک مردم عزیز مجبور بودند از کارتن های موز استفاده کنند. که کمترین مقاوت و دارند در نتیجه وسایلشان کثیف میشد و یا آسیب می دید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان با جبران این کمبود کارتن های استوک زیادی را از کارخانه فراهم نموده است. در شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان تصویر دیگری از انواع کارتن را می بینید.
حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان

عوامل تاثیرگذار در قیمت کارتن

بهای کاغذ مهمترین مورد برای محاسبه بهای کارتن حمل اثاثیه منزل دراصفهان است. ترکیبات مختلف کاغذ برای ساخت ورق، بهای ورق سازی را کم و زیاد میکند. مهم ترین کارهایی که درمحاسبه  بهای کارتن اثرگذارند در زیر آورده شده اند:

نوع کاغد رویه

نوع کاغذ فلوت

نوع کاغد زیره

نوع چاپ

مقدار رنگ چاچ

تعداد نسخه چاپ سفارش

مخارج کلیشه

مخارج قالب

مخارج ارسال

قیمت انواع کارتن

انواع کارتن برحسب نوع کاغذ به کار برده شده محاسبه می شود. مانند: کارتن سه لایه به دلیل کاربرد کمترکاغذ نسبت به کارتن ۵ لایه بهای کمتری دارد. منظم بار علاوه بر کارتن های 3 و 5 لایه، کارتن 7 لایه هم دارد.

قیمت کارتن ساده

بهای کارتن ساده حمل اثاثیه منزل در اصفهان برطبق کارهایی که برروی کارتن صورت می گیرد حساب می شود. کارتن معمولی حالت استانداردی دارد . کارتن معمولی حمل اثاثیه منزل دراصفهان با فرم استانداردی که دارند. ( ۲ طول – ۲ عرض –  درب ساده ) نسبت به کارتن هایی که از فرم دایکاتی ساخته می شوند. ضایعات خیلی کمی دارند و نسبت قیمت به وزن آنها مناسب تر است.monazambar  انواع کارتن های حمل را داراست.

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.