حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان

حمل اثاثیه منزل دراصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهانmonazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان20 اقدام مهم در مراقبت از لوازم
نویسندهمریم سپیانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات1278
مدت زمان مطالعه10  دقیقه

 

فهرست مطالب

پیشگفتار:

20 اقدام مهم در مراقبت از لوازم خانه هستند:

چگونه از لوازم خانگی خود نگهداری کنیم؟(اقدامات لازم)

نکاتی راجع به  یخچال و فریزر در حمل اثاثیه منزل

ادامه نکات راجع به یخچال و فریزر درحمل اثاثیه منزل

نکاتی راجع به ماشین لباسشویی درحمل اثاثیه منزل

نکاتی راجع به ماشین ظرفشویی درحمل اثاثیه منزل

چندین نکته راجع  به  تلویزیون از وسایل مهم خانه

فهرست شکل

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان

 

پیشگفتار:

شرکت حمل اثاثیه منزل اصفهان  دارای سابقه طولانی در ارائه خدمات به مشتریان دارد. ما بر آن شدیم تا تجربیات خودمون رو در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم. که شما با مطالعه آن اطلاعات خوبی از مراقبت از وسایل خانه تان به دست آورید. قطعا ما به تمامی سوالات شما پاسخ می گوییم. چرا که شما برای ما ارزشمند هستید.

20 اقدام مهم در مراقبت از لوازم خانه هستند:

در هرخانه ای وسایل بسیاری وجود دارد. از لوازم برقی گرفته که برای راحتی بشرتولید شده اند تا وسایل ریز خانه.

لوازم برقی طول عمر محدودی دارند پس بهتر است که با رعایت شیوه های مراقبت به طول عمرشان بیفزاییم.

این اصل مهم رو می دونیم که با نگهداری بیشتر از لوازم برقی بازدهی لوازم بیشتر است . و طول عمر هم بیشتر خواهد بود. پس مراقبت و طول عمر باهم رابطه مستقیمی دارند. نکته دیگر گران بودن لوازم برقی است که اگر به درستی مراقبت نشوند خرج زیادی روی دوش شما می گذارند.

 

چگونه از لوازم خانگی خود نگهداری کنیم؟(اقدامات لازم)

 

مراقبت از وسایل برقی بدون در نظر گرفتن مدل،برند و این که کدام کشور سازنده آن است احتیاج به تعمیر در زمان درست دارند. از موارد مهم مراقبت از لوازم حمل اثاثیه منزل دراصفهان این است که تحت هیچ شرایطی بخش موتور دستگاه ازجمله: یخچال، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و دیگر لوازم برقی را هرگز با آب نشورید.علاوه بر آسیب دیدن شخص باعث خاموش شدن دستگاه نیز میشود. مورد مهم دیگری  از راهکارهای واجب در حفاظت از وسایل برقی میباشد نوسازی وسایل خانگی است. در نهایت منجر به روند رو به رشد کارکرد دستگاه در مدت زمان طویل می شود. در شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان تصویری از یخچال را میبینید و بعدش نکات نگهداری از آن را می خوانید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نکاتی راجع به  یخچال و فریزر از حمل اثاثیه منزل دراصفهان

یخچال و فریزر دو دستگاه مهم لوازم برقی خانگی هستند

 • کویل ها در پشت یخچال فریزر که به شکل لوله هایی هستند. این وظیفه رو دارند که گرما گرفته شده رو از مواد خوراکی به بیرون انتقال بدهند. در این صورت باید هر چند وقت یک بار یخچال و فریزر تمیز شوند.  درغیراین صورت گرما به خوبی به بیرون فرستاده نمی شود. در نتیجه از حالت بهینه خارج میشوند و عمرشان کم می شوند. باید سالی دوبار تمیز شوند.

در تمیز کردن کویل ها توجه لازم را داشته باشید. بهتر است برای تمیز کردنشان از یک برس یا دستمال مرطوب استفاده کنید. در صورت تمیز نکردن کویل ها انتقال گرما به درستی انجام نمی شود. و یخچال و فریزر کار نمی کنند. منظم بار همراه همیشگی شماست.

 • نوار دور یخچال را سالی چند بارتعویض کنید. حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شما کمک میکند. این درزگیرها از ورود و خروج هوا جلوگیری می کند. در صورت خرابی این درزگیر به موتور یخچال فشارمیاد و مصرق برق چند برابر می شود.
 • هرچند وقت یکبار برفک فریزر باید آب شود.

بعد ازآب شدن برفک‌ها  درون یخچال یا فریزر باید بدون آب یا نم باشد. سپس دستگاه به پریز زده شود. و بعد از آن مواد خوراکی به داخل فریزر برگردانده شوند.

آب کردن برفک یخچال یا فریزر در کاهش مصرف انرژی و افزایش عمر دستگاه شما تاثیر میگذارد. Monazambar  برای شما مشتریان عزیز احترام زیادی قائل است.

ادامه نکات راجع به یخچال و فریزردر حمل اثاثیه منزل

 • در هرحال درجه دمای یخچال یا فریزرتان را با احتیاجتان یکی کنید.
 • قرار گیری یخچال دراندازه مصرف برق اثر میگذارد. یخچال باید حدودا بیست سانتی متر از دیوار پشتش فاصله داشته باشد. تا وظیفه جابه جایی گرما توسط کویل ها به راحتی انجام شوند. در مجاورت گرما قرار نگیرد. یخچال و فریزرتان را جوری قرار دهید که صاف و تراز باشد.
 • بهتر است مواد غذایی گرم را در یخچال یا فریزرقرار ندهید. چرا که به موتور یخچال فشار آمده و مصرف برق بالا می رود. بعد از خنک  شدن مواد غذایی آن ها را در فریزر بگذارید. حمل اثاثیه منزل دراصفهان با داشتن اطلاعات راجب بقیه وسایل به شما کمک خواهد کرد.

 نکاتی راجع به ماشین لباسشویی از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • لوله‌ها، شلنگ‌های لاستیکی و خرطومی باید سالی دو بار تعویض شوند . چون احتمال نشت آب یا ترکیدن لوله وجود دارد.
 • کمی فضای خالی در لباسشویی بگذارید. هر دستگاه دفترچه راهنمایی دارد از آن کمک بگیرید. اگر لوله ها عوض نشوند ماشین لباسشویی خراب میشود و مصرف برق هم بالا می رود.و اینکه لباس ها درست شسته نمی شوند. شکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان تصویری از لباسشویی را میبینید و نکات آن در زیرش گفته شده است.
حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان

 • لباسشویی با سطح زمین باید طراز باشد در غیر این صورت هم سرو صدا زیادی دارد هم اینکه در دراز مدت خراب می شود. میزان پودر استفاده شده را دردفترچه ببینید. استفاده زیاد از پودردر طولانی مدت  باعث ایجاد جرم در بدنه می شود. میزان برق را هم بالا می بردو
 • در ماه یک باردرون ماشین لباسشویی را پاکیزه کنید.

 نکاتی راجع به ماشین ظرفشویی از حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 • ماشین ظرف شویی را چه نصفه پرکنید و چه کامل در هر صورت میزان اب و برق مصرفی یکی است. قطعا در حالت پر بازدهی بالاتر است.بهتر است در زمانی که اوج مصرف نیست ظرف شویی را روشن کنید
 • بهتر است قبل قرار دادن ظروف ذرات کثیف از آن ها پاک شوند.چرا که بعضی پودرهای ماشین ظرف شویی به بشقاب های شما آسیب می رسانند.
 • ترتیب چینش را رعایت کنید. بهتر است به صورتی که اون شرکت گفته ظروف را بچینید.
 • بهتر است برای جلوگیری از اسراف آب و برق آن را روی دور کند بزارید. هم طول عمر آن زیاد می شود و هم اینکه ظرف ها بهت شسته می شوند. منظم بار سابقه زیادی در داشتن اطلاعات دارد.
 • فیلترهای ماشین ظرفشویی را مرتب کنترل کنید. زیرا اگر تمیز نکنید ظرف ها را کثیف می شورد. حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شما پیشنهاد می دهد در حین جابه جایی از ما کمک بگیرید. زیرا خود جابه جایی وسایل هم مهم است.

چندین نکته راجع  به  تلویزیون از وسایل مهم خانه

 • مکان تلویزیون مهم است. تلویزیون نباید در جایی که در یا پنجره است قرار بگیردیا جایی که خیلی پوشیده باشد. همچنین در جایی که نور مستقیم هست نباید باشد.
.مهم است که در جایی که تلویزیون هست تهویه وجود داشته باشد. اگه نباشه دمای زیاد به هارد تلویزیون آسیب وارد می کند.

 

 • برای تمیز کردن آن از دستمال مخصوص استفادهکنید تا به ال سی دی آن آسیبی نرسد .
 • در بعضی از منطقه ها وجود محافظ لازم است زیرا نوسانات برق بالا است. حمل اثاثیه منزل دراصفهان در خدمت گذاری به شما مشتریان عزیز آماده است.
 • مانیتور های تلویزیون‌های جدید خیلی حساسند.توجه کنید که ضربه یا فشاری به آن وارد نشود چون ممکن است اون قسمت بسوزد و تصویر زیاد واضح نباشد.
 • زیاد تلویزیون را روشن نگه ندارید. زیرا باعث کاهش طول عمرآن می شود. monazambar  با دادن این اطلاعات می خواهد به شما کمک کند تا بهترین استفاده را از وسایل خود داشته باشید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

monazambarحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهانمنظم بارنکات لازم برای نگهداری از تلویزیوننکات لازم برای نگهداری از ماشین ظرف شویینکات لازم برای نگهداری از ماشین لباسشویینکات لازم برای نگهداری از یخچال فریزر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *