حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان

حمل اثاثیه منزل دراصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان6 وسیلهای که در اسباب کشی دخالت نخواهند داشت
نویسندهمریم سپیانی
دپارتماناوج شید
تعداد کلمات899
مدت زمان مطالعه9 دقیقه

 

6وسیله ای که در اسباب کشی دخالت نخواهند داشت.

لیوان های سرامیکی بی استفاده

لباسهای قدمی به درنخور

بالشتک های  تزئینی کهنه

DVD و CD های بلا استفاده

داروهای تاریخ گذشته

وسایل حمام قدیمی  و وسایل آشپزخانه

مبلمان قدیمی

لوازم اضافه اتاق خواب و مطالعه

 

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان

 

6وسیله ای که در اسباب کشی دخالت نخواهند داشت.

تاریخ انقضاء

اسباب خانه نیز تاریخ مصرف دارند. البته شاید مدتی قبل وسیله‌ای را خریده باشید و در طول این زمان وقتی برای استفاده از آن نداشته‌اید. مهم نیست که شما وقت نکردید آن وسیله را استفاده کنید و یا ، اگر در یک سال گذشته یا حتی ۶  ماه قبل به آن وسیله احتیاج پیدا نکرده باشید، تاریخ‌مصرف آن رو به اتمام است و دیگر جایی در خانه شما ندارد.

لیوان های سرامیکی بی استفاده در اسباب کشی منزل اصفهان

اسباب کشی شروع جدید یک زندگی جدید درآشپزخانه نومی باشد.احتمالا در کابینت آشپزخانه خود ماگ یا لیوان های سرامییکی بلا استفاده دارید.  تقریبا تمامی افراد از این قبیل ماگ ها در خانه خود دارند.  وبه روش های مختلف بدست آورده اند. بعضی ها به عنوان اشانتیون و بعضی ها هم خریداری شده است. همین الان آن ها را از وسایل غیر مهم تفکیک کنید. یا می توانید آن ها را آنها را پیشکش کرده یا دور بیاندازید.

لباسهای قدمی به دردنخور در اسباب کشی اصفهان

قبل از اسباب کشی به کمد لباس های خود نگاهی بیاندازید.احتمالا لباس های قدیمی بدون استفاده درآن دیده می شود پس سریعا آن ها را دور بیاندازید. یکی از نکات مهم حمل اثاثیه منزل در اصفهان پیش از اسباب کشی است. باعث می شود که وقت و هزینه کمتری را به آن اختصاص بدهید. موقعی که به تصمیم به این کار کردید از خودتان بپرسید که کدام لباس ها را قبلا پوشیده ام و دیگه به دردم نمی خورند. لباس های قدمی تان را می توانید به حراج بزارید یا آن ها را به امور خیریه پیشکش کنید. حمل اثاثیه منزل دراصفهان در این کار به شما کمک میکند. اگر جواب “نه” بود پس به سراغ وسایل به دردنخور دیگر بروید. همچنین در سایت های خرید و فروش درمعرض دید بزارید تا کسانی که خوششان آمده آن را بخرند. به نقل از منظم بار گفته شده است.

در شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان شکل هایی از اسباب قدیمی را میبینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهانبالشتک های  تزئینی کهنه

یکی ازکارهایی که برای سبک کردن حمل اثاثیه منزل دراصفهان می شود انجام داد. دور ریختن بالشتک های تزئینی کهنه و بدون استفاده است. قطعا در خانه هایتان از این نوع بالشتک ها دیده می شود. اگر میبینید که با دیزاین خانه جدیدتون یک شکل است می توانید از آن ها استفاده کنید. به نقل از monazambar  گفته شده است.

DVD و CD های بلا استفاده

اگر کشو کمدتان مملو از CD و dvd ها است. موقع آن رسیده که دورریخته شوند. با دورریختن شون جای زیادتری برای وسایل نو و مهم تر باز می شود.  کلکسیون فیلم قطعا در خانه  نو به درد نخواهد خورد و فقط فضای زیادی را به خود اختصاص می دهد.جهت کمک و اطلاعات بیشتر حمل اثاثیه منزل در اصفهان به شما کمک میکند.

داروهای تاریخ گذشته

  • برخی از داروها  قوی و اعتیادآورهستند. اگر داروهایی دارید که هنوز از تاریخ مصرفشان نگذشته است .به مراکز درمانی از جمله هلال احمر یا کسانی که نیاز دارند بدهید.
  • کرم‌ها و لوسیون‌­های کهنه را هم می توانید به این مراکز بدهید.
  • محلول‌های ضدعفونی مثل الکل و بتادین که  تاریخ مصرف دارند را باید عوض کرد.

به نقل ازحمل اثاثیه منزل دراصفهان :سازمان جهانی داروبرای اینکه داروها به طرز درست دورریخته شوند به شما پیشنهادی میحملدهد. اولا پیگیری کنید که آیا اون دارو به وسیله ی شرکتی پس گرفته می شود یا نه. اگر جواب نه می باشد باید برحسب دستور سازمان جهانی دارو،که از حمل اثاثیه منزل در اصفهان نقل شد. داروها را با هم ترکیب کنید. و بعد ازآن در نایلونی قراردهید و در آن را سفت کنید و درون سطل آشغال دور بیاندازید. اطلاعات شخصی را از جعبه داروها خط بزنید و بعد دور بیاندازید. در شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان عکسی دیگر از وسایل به درد نخور خانه را میبینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان

وسایل حمام قدیمی و وسایل آشپزخانه در اسباب کشی

از جعبه های شامپوخالی شده  تا لیف و لوازم دیگر حمام که کهنه شده اند را باید دور ریخت . و این نکته را از یاد نبرید که لوازم آرایشی و بهداشتی هم تاریخ مصرف دارند. پس آن ها را هم دور انداخته و جای بیشتری برای بقیه وسایل باز کنید. ظروف و بطری ها و غیره که بلا استفاده هستند یا زیادند را دوربیاندازید.منظم بار به شما کمک میکند.

مبلمان قدیمی

اگر قصد این را دارید که برای خانه جدیدتان مبلمان جدید تهیه کنید .پس پیشنهاد می شود که مبلمان قدیمی  حمل اثاثیه منزل در اصفهان خود را به معرض فروش بزارید. همه ما در خانه خود لوازم بدون استفاده ای رو داریم که خراب یا قدیمی شده اند و فقط به خاطر این که مجبور بودیم نگهشان داشتیم.

همچنین حمل اثاثیه منزل دراصفهان میگوید. که وسایل و لوازم تحریر های بلا استفاده و برگه های به درد نخوررا در یک  جعبه ریخته و به سطل زباله بیاندازید. Monazambar همراه همیشگی شما است.

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

monazambarانواع وسایل به دردنخور در حمل اثاثیه منزل در اصفهاناوازم به دردنخور آشپزخانه در حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهانداروهای تاریخ مصرف گذشته در حمل اثاثیه منزل در اصفهانمبلمان کهنه در حمل اثاثیه منزل در اصفهانمنظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *