# نیسان و وانت اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان !!

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان نیسان و وانت اسباب کشی
نویسنده مهدی باقری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات ۱۰۱۰
مدت زمان لازم برای مطالعه(دقیقه) ۱۰

 

فهرست مطالب:

حمل اثاثیه منزل و جابه جایی در همان محله 

اجاره یک ماشین حمل اثاثیه منزل مناسب و مقرون به صرفه 

حجم باری وانت بار و ماشین ها کوچک حمل اثاثیه منزل 

بارهای مناسب وانت بار و نیسان و ماشین های حمل اثاثیه 

رعایت نکات ایمنی هنگام باربری و حمل اثاثیه منزل 

بار زدن وسایل سنگین نزدیک کابین و محکم کردن آنها

در بین وسایل پارچه و یا کارتن قرار دهید

فهرست اشکال:

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

حمل اثاثیه منزل در اصفهان به نوبه خود و به خودی خود کار سخت و طاقت فرسایی است. برای حمل اثاثیه منزل خود میتوانید از وسایل نقلیه گوناگون استفاده کنید. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید وسیله ای را با ماشین های مختلفی حمل کنید. مثلا برای اسباب کشی کل وسایل یک ون یا دو ون میگیرید. حال تصور کنید بخواهید وسایل کوچک و تعداد کمی را جابجا کنید. برای این جابجایی استفاده از ون هم از لحاظ اقتصادی و هم زمان مقرون به صرفه نیست. برای این کار شما نیسان و یا وانتی را کرایه میکنید. فقط باید نکات و جوانبی را در نظر بگیرید منظم بار در این مقاله به شما می آموزد. که چگونه با حواس جمع و رعایت نکاتی مانع از بروز پشیمانی و خسارت شوید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان برای یادگیری این نکات ما را در monazambar   دنبال کنید.

حمل اثاثیه منزل و جابه جایی در همان محله

حمل اثاثیه منزل اصفهان در همان محله قبلی هم از جمله جابجایی‌های کوچک است. اینجور مواقع شما قادر خواهید بود بعضی از خرده ‌ریزها و کارتن‌های وسایل را توسط ماشین خودتان جابه‌جا کنید. برای جابجایی وسایل بزرگ ‌تر مثل یخچال، مبلمان و… از ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان کوچک ‌تر کمک بگیرید. البته جابه‌جایی اسباب و وسایل با ماشین زمان‌ بر خواهد بود. توصیه منظم بار به شما گرفتن یک ماشین اثاث ‌کشی و انتقال سریع تمامی کارتن‌های اسباب‌کشی به صورت یکجاست.

اجاره یک ماشین حمل اثاثیه منزل مناسب و مقرون به صرفه

اگر شما در حال حمل اثاثیه منزل در اصفهان به یک منزل کوچک‌ هستید قطعا وسایل شما محدودتر شده. اجاره ماشینی مناسب با مقدار اثاث خانه و البته بودجه خود قادر هستید به یکباره تمام اساس را جابجا کنید.

حجم باری وانت بار و ماشین ها کوچک حمل اثاثیه منزل

از آنجا که اکثر حمل اثاثیه منزل در اصفهان، بارهای سنگین حمل می‌شوند دانستن مقدار وزنی وانت بار بسیار مهم است. شما میبایستی مقدار ظرفیت وزن بارگیری وانت‌ها را بدانند. وانت‌ها نهایتا تا وزن ۳.۵ تن را با احتساب وزن شاگرد و راننده می‌توانند تحمل کنند. از آنجایی که وانت‌ها تنوع زیادی دارند و هرکدام دارای مزیت‌های باربری گوناگون هستند. توصیه داریم به هنگام کرایه وانت، نسبت به حجم بار و نوع وانت بار اطلاعات بگیرید. برای شناسایی وزن ناخالص خودرو با یک سرچ میتوانید اطلاع داشته باشید. برای رویت ماشین های اسباب کشی به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

بارهای مناسب وانت بار و نیسان و ماشین های حمل اثاثیه

وانت‌ها توانایی حمل بار تا سقف ۳.۵ تن را دارد. به همین منظور، شما می‌توانید نهایتا وسایل پایین را با وانت بار جابه‌جا کنید:

.یخچال و فریزر ها در monazambar

.ماشین لباسشویی و ظرفشویی و این دسته

.تلویزیون و ویدیو

.فرش و موکت

.میزو کمد و صندلی و کتابخانه

.کارتن اسباب کشی بزرگ و متوسط

.گلدان‌ های بزرگ و کوچک

.لوازم ورزشی مثل تردمیل و دوچرخه ثابت

.تختخواب و سرویس خواب

.مبلمان و میز ها

.آینه قدی و سایر وسایل

.دستگاه‌های الکترونیک بزرگ مثل پرینتر و رایانه

برای مشاهده نحوه بسته بندی وسایل حساس به شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان بروید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان منظم بار

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان

رعایت نکات ایمنی هنگام باربری و حمل اثاثیه منزل

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از تتنظیم بودن باد تایرهای وانت نیسان خود اطمینان حاصل کنید. این کار باعث می‌شود هندلینگ (رانندگی) خودرو در سرعت بالا حفظ شود. همچنین، از خطرات احتمالی جلوگیری و دوری خواهد شد. بارها را با استفاده از تسمه و طناب‌های استاندارد ببندید. برای اینکه وسایل هنگام اسباب کشی صدمه نبینند. از پارچه یا پلاستیک‌های محافظ حباب ‌دار برای پیچیدن دور وسایل استفاده کنید. برای رویت کارتن اسباب کشی به مقاله کارتن اسباب کشی بروید. اگر احیانا با شرایط آب و هوایی نامساعد و بارانی روبرو شدین برای اینکه بارها خیس نشوند. یک پارچه ضخیم یا پلاستیک برروی بارها بکشید و با طناب محکم ببندید. علاوه بر این، این کار از ریختن وسایل نیز جلوگیری خواهد کرد.

بار زدن وسایل سنگین نزدیک کابین و محکم کردن آنها

در حمل اثاثیه منزل اصفهان وسایل سنگین مثل کتاب تا جایی که ممکن است نزدیک به اتاق راننده بار زده شود. این کار باعث می‌ شود که تعادل خودرو حفظ شود. همچنین، ماشین در مسیرهای جاده‌ای هندلینگ (فرمان پذیری) مناسبی خواهد داشت. همچنین، سیستم تعلیق و رانندگی راننده وانت دچار اختلال و مشکل نخواهد شد. زمان بار زدن وسایل، سعی کنید بارها را به طور مساوی از چپ به راست در محفظه باری بچینید.

در بین وسایل پارچه و یا کارتن قرار دهید

در حمل اثاثیه منزل اصفهان برای اینکه در   monazambarبه وسایل منزل خسارت وارد نشود. در بین کارتن‌ها و وسایل پارچه‌ و کارتن بگذارید. با انجام این کار میزان ایمنی بارها را افزایش دهید. زمانی که تمام وسایل را بار زدید، برروی وسایل یک پارچه ضخیم بکشید. این کار برای زمان بارندگی بسیار مناسب است و از خیس شدن بار جلوگیری می‌کند. همچنین از افتادن و پرت شدن وسایل جلوگیری میشود. همیشه هنگام باربری، از لوازم استاندارد استفاده کنید. از طناب های ضخیم و مناسب و سالم استفاده کنید. لازم به ذکر است بهتر است با اطمینان برانید.

در پایان برای افزایش ایمنی و راحتی خیال شما در منظم بار بهتر از نیروی کارگر مناسب کمک بگیرید. برای دیدن ویژگی های کارگر حمل اثاثیه منزل در اصفهان به ویژگی کارگر حمل اثاثیه منزل بروید.

حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانماشین های حمل اثاثیه منزلمنظم بارنکات برای جابجایی با وانت بارنکاتی برای جایجایی با نیسانوزن وانت بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.