۳ نکته ی مهم در مورد حمل اثاثیه منزل دراصفهان را بدانید!

حمل اثاثیه منزل دراصفهان منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهان monazambar


حمل اثاثیه منزل دراصفهان | قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

عنوان مقالهکارتن اسباب کشی
دپارتماناوجشید
نویسندهآرزو ملکی
تعداد کلمات763
زمان مطالعه۷ دقیقه

فهرست عناوین :

تا بحال تجربه ی اسباب کشی را داشته اید؟

کارتن دست دوم انتخاب کنیم یا کارتن نو ؟

به نظرتان چه کارتنی برای اسباب کشی شما مناسب است ؟

حالا به بررسی قیمت با توجه به ابعاد و سایز کارتن میپردازیم :

۳ گروه از اندازه های کارتن اسباب کشی کدام اند ؟

فهرست شکل ها :

شکل 1: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

شکل 2: قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

تا بحال تجربه ی اسباب کشی را داشته اید؟

در  monazambarبا ما باشید. اگر بله پس میدانید که اگر آگاهی لازم نداشته باشید حتما به مشکل برخواهید خورد. اسباب کشی در قدیم به  شکلی انجام میشده که امروزه دیگر خیلی کاربرد ندارد. و شیوه های نوینی جایگزین آن شده است. البته شیوه همان است اما برای مثال شما دیگر از فامیل خود کمک نمیگیرید یا ابزار اسباب کشی کمی به روز تر شده است. اگر به هر دلییلی مجبورید جابجا شوید حتما مقاله ما در منظم بار را بخوانید تا بدون استرس و با آگاهی این پروسه ی مهم و طاقت فرسا را انجام دهید. برای اطلاع از جزییات از حمل اثاثیه منزل دراصفهان و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان به منظم بار مراجعه کنید .

کارتن دست دوم انتخاب کنیم یا کارتن نو ؟

یک روش  کارتن اسباب کشی نو خرید کارتون استوک و استفاده شده است.  برای خرید کارتن دست اول و دسته دو میتوانید به ما مراجعه کنید. آپشن و خوبی کارتن اسباب کشی استفاده نشده این است که آن کارتن کاملا سالم و مطمین است. اما با این حال این کارتن ها هم اگر با دقت انتخاب شوند و از جای مطمین خریداری شوند خوب هستند . که میتوانید آن ها را از مغازه های آشنا خریداری کنید. اما باز هم ترجیح با کارتن نو است. هم دردسر کمتری دارد و هم در زمان کوتاه تری میشود پیدا کرد.به شکل 1: حمل اثاثیه منزل دراصفهان مراجعه کنید. از قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در monazambar  مطلع شوید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان منطم بار

شکل 1: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

 

به نظرتان چه کارتنی برای اسباب کشی شما مناسب است ؟

کارتن ها بسته به این که برای چه چیزی استفاده میشود در اندازه و شکل های متنوع دسته بندی میشوند. در درجه ی اول شما باید بدانید که چه چیزهای شبیه به هم هستند و میتوانند در یک گروه قرار بگیرند. مثلا شسکستنی ها را در یک گروه قرار بدهید. پلاستیکی ها را در دسته ی دیگر . فلزی ها در دسته ی دیگر. مجسمه ها و دکوری ها در دسته ای … و چیزهای غیذ مفید و غیر ضروری در دسته ای..

اول سعی کنید به وسایلتان نظم بدهید. بعد از اینکه دانستید هر وسیله را دقیقا کجا گذاشته اید کارتان راحت تر است . این کار همچنین به شما کمک میکند که چه کارتنی با چه استحکامی و چه سایزی برای وسایلتان مناسب است.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را در پیج ما جستجو کنید.

حالا به بررسی قیمت با توجه به ابعاد و سایز کارتن میپردازیم :

کارتن ها در سایز ها و اندازه ی بسیار متنوع بسته به نیاز شما وجود دارند. بسته به اندازه ی کارتن و محکم بودنشان قیمتشان هم متفاوت میشود

همچنین از نظر کیفیت هم درجه بندی میشود و هرچه کیفیت آن بالا تر باشد طبیعتا قیمتش هم بیشتر است. رنج قیمت کارتن از تقریبا ۷ تومان شروع میشود تا نهایت حدودا ۵۰ هزار تومان. بهتر است برای وسایل ارزشمندتان مثلا وسایل برقی که گران هستند بیشتر هزینه کنید. یعنی کارتون با کیفیت بهتر استفاده کنید. قیمتی که این کیفیت دارد بهتر از هزینه ای است که بعد از آسیب دیدن وسیلتان بخاطر کارتن ارزان میدهید. به شکل 2: قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید. جزییات حمل اثاثیه منزل دراصفهان را در منظم بار ببینید.

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان منطم بار

شکل 2: قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

۳ گروه از اندازه های کارتن اسباب کشی کدام اند ؟

کارتن ها به سه نوع از متریال درجه اعلا و روکش سفید مرغوب وپنج رویه تقسیم میشوند.  (اندازه کارتن موز)(طول 50*عرض 30*ارتفاع 35*) که کارایی آن برای شکستنی هاست. و… کارتن نه خیلی بزرگ و نه خیلی کوچک (طول۶۰*عرض۴۰*ارتفاع۵۰) با کارایی ای ویژه ی برقی ها، لوازم مربوط به  آشپزخانه و… کارتن عرض زیاد (طول ۷۰*عرض۵۰*ارتفاع ۴۰) با کارایی ویژه مناسب ظرف های پلاستیکی و… اگر ۵۰ تا سفارش بدهید پیک آن مجانی است .

جزییات حمل اثاثیه منزل دراصفهان و قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را در منظم بار  monazambar  ببینید.

حمل اثاثیه منزل دراصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهانکارتن اسباب کشی منزل اصفهان

monazambarاسباب کشی آسانبهترین شرکت اسباب کشی اصفهانبهترین کارتن اسباب کشیحمل اثاثیه منزل دراصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهانمنظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *