حمل اثاثیه منزل دراصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهان|monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان اسباب کشی در کرونا
نویسنده مریم سپیانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1464
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه و 30 ثانیه

 

فهرست مطالب

در ایام کرونا  در اصفهان چگونه اسباب کشی کنیم؟

اسباب کشی خانه توسط افراد مجرب و کارکشته با بهترین قیمت

مناسب ترین باربری در زمان کرونا کدام شرکت می باشد ؟

استریل کردن مکان جدید برای باربری در کرونا مهم می باشد

نکات مهم در زمان بسته بندی اثاثیه

10 اشتباه بزرگ اسباب‌کشی در کرونا

کمک گرفتن از دوستان و آشنایان برای اثاث‌کشی

اسباب‌کشی را به وقت دیگری موکول نمی‌کنید

تماس با اولین شرکت باربری که پیدا می‌کنید

قرض گرفتن جعبه و کارتن از دیگران

عدم استفاده از ماسک و دستکش

فراموش کردن مواد ضدعفونی‌کننده

فراموش کردن ضدعفونی ماشین حمل

استفاده کردن از پول نقد

ورود به منزل جدید بدون تمیز کردن وسایل

دریافت غذا از همسایه‌‌های جدید

فهرست شکل

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان

پیشگفتار:

شرکت حمل اثاثیه منزل در اصفهان در این مقاله سعی کرده است تا در دوره کرونا مقاله ای برای شما بنویسد تا بدانید در این دوره چه باید کرد.

در ایام کرونا  در اصفهان چگونه اسباب کشی کنیم؟

به احتمال زیاد در این دوره کرونا این مسئله برایتان ایجاد شده است. که تمیز کردن خانه تان را به چگونه و به چه کسی محول کنید. قطعا در زمان کرونا باید این وظیفه به کسی سپرده شود که قراردادهای بهداشتی را رعایت کند. آیا اصلا می شود در دوره کرونا درحمل اثاثیه منزل دراصفهان اثاث کشی کرد. هزینه اثاث کشی در دوره کرونا چه قدر است ؟

اسباب کشی خانه توسط افراد مجرب و کارکشته با بهترین قیمت

یکی از مشکل ترین اعمالی که به خصوص در شهرهای پر تردد موجه هستیم ، اسباب کشی می باشد! کاری که شاید بعضی از اشخاص که در خانه ای که قدیمی هستند و قراره به خانه جدید انتقال پیدا کنند.

اگر شما در این دسته از اشخاص قرار دارید بهتر است از کسی یاری بگیرید که مهارت های زیادی دارند.  هم جزو این دسته از افرد هستید، لازم است که حتماً از افرادی کمک بگیرید که در این زمینه دارای مهارت‌های لازم هستند.

یاری گرفتن از اشخاصی که اگر دانش لازم را نداشته باشند به وسایلتان صدمه خواهند زد. در نتیجه خسارت زیادی برایتان درست می کنند. در حمل اثاثیه منزل دراصفهان ما افرادی را داریم که به شما در این زمینه کمک می کنند. بدون این که آسیبی به لوازمتان وارد کنند. ما برای همشهریان خود بهترین ها را می خواهیم.

مناسب ترین باربری در زمان کرونا کدام شرکت می باشد ؟

گزینش باربری منظم بار برای اسباب کشی مزیت های زیادی به همراه دارد. اگر در گزینش باربری اشتباه کنید خسارات جبران ناپذیری در پی آن خواهد بود. و نیز جان عزیزانتان در خطر قرار می گیرد. اسباب کشی با وجود کرونا خطر زیادی  به همرا دارد.در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این مشکلات کاهش پیدا کند. چرا که هم باربری اینترنتی داریم و هم قوانین بهداشتی را رعایت می کنیم.

استریل کردن مکان جدید برای باربری در کرونا مهم می باشد

بهتر است چند روز پیش از اسباب کشی به خانه جدید به ان جا رفته و استریل کنید. به شما توصیه می کنیم که حتی اگر خانه جدید می باشد. برای استریل کردن منزل ازالکل و شوینده های قوی استعمال کنید. بهتر است در این قسمت هرگز بچه های را به منزل جدید نبرید .بلا استثنا ماسک و دستکش زده شود. در موقع تمیز کردن منزل از مواد غذایی استفاده نکنید. حواستان باشد که دست های خود را به صورتتان نمالید. بهتر است همه در و پنجره ها بار بزارید. دستگاه های عوض کننده هوا را روشن کنید. همه قسمتها از سرویس بهداشتی گرفته تا کمدهای دیواری،آشپزخانه و … را صحیح بپاشید. سپس با مواد شوینده بشویید. در شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان تصویری از انواع کارتن ها را می بینید

چگونه در موقع کرونا اسباب کشی کنیم؟

باید حمل بارهایتان توسط یک باربری ای که تمام نکات بهداشتی را رعایت می کنند انجام شود.

مناسب ترین باربری در زمان کرونا کدام شرکت می باشد ؟

باربری حمل اثاثیه منزل در اصفهان با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی اسباب کشی را برای شما انجام می دهد.

اشتباهات بزرگ اسباب کشی در کرونا چیست؟

یاری گرفتن از دوستان و آشنایان برای اثاث‌کشی در اصفهان،قرض گرفتن جعبه و کارتن دست دوم از دیگران در اسباب کشی،عدم استفاده از ماسک و دستکش موقع اسباب کشی و…

برای این که اسباب کشی مرتبی داشته باشید می توانید از اطلاعاتی که در مقاله # اسباب کشی مرتب & حمل اثاثیه منزل !! در اختیارتان گذاشتیم استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نکات با ارزش  درموقع جعبه بندی اسباب

مطمئنا درموقع حمل به کارتن ها جعبه بندی احتیاج پیدا خواهید کرد. خیلی ازافراد برای جعبه بندی از کارتن های دست دوم بهره می جویند. با توجه به موقعیت مهم حاضر این کاربه هیچ وجه درست نیست. زیرا ظن آلوده بودن این کارتن ها بالا خواهد بود. مناسب ترین گزینش برای باربری در زمان کرونا استفاده از کارتن های اورجینال می باشد. به جهت بسته بندی اثاثیه تان کارتن های مخصوص اسباب کشی را  از حمل اثاثیه منزل دراصفهان خرید نمایید. حتما درب جعبه ها را محکم کنید. تا حد ممکن امکان انتقال آودگی به درون جعبه ها را به صفر رسانید.

در باربری ما اسباب کشی در بعد های گوناگون و اندازه های متفاوتی معرفی می شوند. این نکته حائز اهمیت است که جعبه ها  و همه تجهیزات جعبه  بندی دیگر پیش از فرستادن  برای شما کاملا بهداشتی استریل می گردند. بسته بندی از مبحث هایی است که باید دقت زیادی در آن بکنید. برای اطلاع در این زمینه به مقاله # بسته بندی &  حمل اثاثیه منزل در اصفهان !! مراجعه کنید.

10اشتباه بزرگ اسباب‌ کشی در کرونا

یاری گرفتن از دوستان و آشنایان برای اثاث‌کشی در اصفهان

شاید قبلا کمک گرفتن از دوستان در هنگام اسباب‌کشی اولین گزینه‌ای بود که به ذهنمان می‌رسید. اما حالا با توجه به شیوع ویروس کرونا، تجمع افراد در خانه می‌تواند خطرآفرین باشد. بنابراین بهتر است این کار را به باربری منظم بار بسپارید و از تجمع غیر ضروری افراد داخل خانه پرهیز کنید.

اسباب‌ کشی در اصفهان را به زمان دیگری عقب نیاندازید

اگرقادرید بیشترصبر کنید.  با توجه به اینکه اسباب کشی در موقع کرونا ممنوع نشده است. ولی جز کارهای پر ریسک می باشد. زیرا حفظ کردن پاکی تمام جعبه‌ها در طول راه عمل خیلی مشکلی می باشد. بنابراین بهتر است موقع اسباب کشی  را عقب بیاندازید.

تماس گرفتن  با اولین شرکت باربری که پیدا می‌کنید

پیش ازهر کاری، اسباب کشی خود را به شرکتی محول کنید، بازبینی کنید به چه صورت قانون های پیشگیری از کرونا را رعایت می کنند. آیا بهداشتی بودن کارکارگران حمل اثاثیه منزل در اصفهان این شرکت هر روز بررسی می‌شوند یا نه؟ آیا مواد استریل کردن به همراه دارند یا نه ؟ آیا در موقع کاراز ماسک بهره جویی می‌کنند یا نه؟

قرض گرفتن جعبه و کارتن از دیگران در اسباب کشی

یکی از عمل های مشکل اسباب‌کشی، یافتن کارتن برای جعبه بندی لوازم است. حالا که بحث اسباب‌کشی در کرونا به میان آمده است. برای نگهداری فاصله اجتماعی و کم کردن تماس اشخاص گوناگون با لوازم ، بهتراست این موضوع را به فراموشی بسپاریم. و از شرکت باربری monazambar تقاضا کنیم تا لوازم را برایمان جعبه بندی بکنند. بهتر است از کسی چیزی قرض نکنیم.در شکل 2 حمل اثاثیه منزل دراصفهان تصویر دیگری از انواع کارتن ها را می بینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل دراصفهان

عدم استفاده از ماسک و دستکش موقع اسباب کشی

در زمان اسباب‌کشی در کرونا موکدا از وسایل پیشگیری از بیماری انتفاع بجویید. از آنجایی که همه اشخاص شاید ناقل بیماری باشند، احتمال دارد هم شما و هم کارگرها سبب سرایت ویروس بشوید. داشته باشید. منظم بار تمام این ها را رعایت می کند.

فراموش کردن مواد ضدعفونی‌ کننده در موقع اسباب کشی

شستن و استریل کردن دست‌ها بهترین راه مانع شدن از دچار و سرایت ویروس کرونا می باشد. بهتر است محلول استریل کننده را در دسترس کارگران  بگذارید. دستگیره‌های در داخلی، کلیدهای پریزبرق، شیرآلات و…  را به خوبی استریل کنید.

فراموش کردن ضدعفونی ماشین حمل در حمل اثاثیه اصفهان

ماشین حمل بار هم احتمال دارد به ویروس کرونا مبتلا باشد. بنابراین هنگامی که مجبوربه اثاث‌کشی هستید، از راننده سوال کنید آیا همه ماشین ضدعفونی شده است؟ برای خاطر جمعی زیاد خودتان می‌توانید این کار را بکنید. جای محل بار، دستگیره درها ، فرمان کمربند و … را به درستی استریل کنید.

استفاده کردن از پول نقد در حین جابه جایی به خانه جدید

اسکناس‌های پول را نمی شود شست و مرتبا دست به دست می چرخند، پول یکی از راه‌های انتقال بیماری می باشد. بنابراین بهتر است کمتر از پول نقد استفاده کنیم. در زمان اسباب‌کشی هم بهتر است پول کارگران و راننده ماشین حمل اثاثیه منزل در اصفهان را به صورت غیرنقدی پرداخت کنید تا از شیوع بیماری جلوگیری کنید.

ورود به خانه جدید بدون تمیز کردن  و استریل کردن وسایل

وقتی به خانه جدید رسیدید. همه کارتن ها و لوازم حمل اثاثیه منزل دراصفهان را پیش از داخل شدن به خانه استریل کنید. اگر برایتان میسر است جعبه‌ها را خارج از خانه بگذارید و محتویات داخل کارتن‌ها را بعد از استریل به داخل خانه ببرید. درغیراین صورت همه لوازم را در کنجی از خانه بگذارید و پس از استریل کامل، آنها را در خانه حمل کنید.

دریافت غذا از همسایه‌‌های جدید در خانه جدید !

اصولا زمان اسباب‌کشی همسایه‌های جدید برای یاری یا آشنا شدن به سراغ شما می‌آیند. خوب است موقع آشنا شدن با همسایه‌های جدید فاصله را رعایت کنید. برای مانع شدن از پخش شدن بیماری تلاش کنید از گرفتن خوراکی امتناع  کنید.monazambar توصیه می کند حتما این کار را بکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

monazambarاسباب کشی خانه توسط کارکنان حمل اثاثیه منزل در اصفهاناشتباهات بزرگ اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهاندر ایام کرونا چگونه اسباب کشی کنیممنظم بارنکات با ارزش در موقع اسباب کشی منزل در اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.