10 نکته برای &انتخاب کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟

حمل اثاثیه منزل در اصفهان| حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان| حمل اثاثیه منزل اصفهان| monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان |منظم بار| monazambar

عنوان کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان چگونه باید باشد؟

 

نویسنده شیما روحانی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1150
مدت زمان مطالعه 11 دقیقه

 

10نکته برای &انتخاب کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟

10نکته برای &انتخاب کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان چیست؟

کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان چگونه باید باشد؟

حال اصلا به چه کارتونی کارتون حمل اثاثیه می گویند؟

کارتون های حمل اثاثیه منزل چه انواع مختلفی دارند؟

کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

به چه دلایلی از کارتن حمل اثاثیه استفاده می کنیم؟

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 

کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان چگونه باید باشد؟

دراین مقاله شما باکارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان وخواص مربوط به آن وانواع کارتن اسباب کشی آشنا می شوید. امروزه یکی از پراهمیت ترین ابزارها در زمان اسباب کشی و نقل مکان، کارتن حمل بارولوازم بسته بندی است. این مدل کارتن ها برای بسته بندی هروسیله ای قابل استفاده می باشد. باید در نظر داشته باشید کارتن حمل بار متناسب با اسباب خودرا بیابید.

برای انتخاب  باید به برخی ویژگی های کارتن حمل بار توجه کنید. از جمله این ویژگی ها نوع ، جنس و مقاومت کارتن در اسباب کشی است. درواقع این نکات پراهمیت ترین اصول مشخص کننده کارتن مناسب اند. این کارتن ها باعث میشوند اثاث کشی به بهترین نحو انجام شود. همچنین تضمین می کنند اثاثیه شما بدون اسیب حمل شوند. منظم باربا بسته بندی مقاوم و مناسب وسایل شما روسالم نگه میدارد.

هرچه کارتون های حمل اثاثیه منزل دارای استحکام بالاتری باشند احتمال صدمه دیدن اسباب شما کاهش می یابد. نکته مهم درحمل اثاثیه منزل اصفهان این است که ازبین کارتونهای مختلف حمل بارکارتون مناسب وسایل خود را انتخاب کنید. مثلا برای بسته بندی ظروف شکستنی، مجسمه و کتاب باید از کارتون کوچک استفاده کنید. می توانید به شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان مراجعه کنید. برای اینکه بیشتر در اینباره بدانیدmonazambar  را دنبال کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان| حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حال اصلا به چه کارتونی کارتون حمل اثاثیه می گویند؟

کارتن حمل اثاثیه را به طور مخصوص برای اسباب کشی ساخته و به بازار عرضه می کنند. چون این کارتون ها برای حمل اسباب منزل تولید شده اند باید استاندارد هایی را دارا باشند. معمولا شرکت های معتبر و شرکت های بزرگ اروپایی این استاندارد ها را رعایت می کنند. این استانداردها شامل رعایت جنس و اندازه مناسب و ویژگی های ظاهری و مقاومت و … کارتن ها می باشد.

کارتن ها از پر اهمیت ترین وسایل و تجهیزات هنگام حمل اثاثیه منزل اند. درسال های قبل مردم برای فراهم کردن. این وسیله کارتون های دست دوم میوه فروشی وسوپر مارکت را می گرفتند. مشکل اصلی این کارتون ها آلوده بودن ونداشتن استحکام و استاندارد های مورد نیازبود. این کارتون ها باعث می شد خیلی از اسباب منزل صدمه ببینند.

با افزایش اسباب کشی مصرف این کارتون ها ونیازبه کارتون های مقاوم افزایش یافت. بنابراین شرکت های زیادی در دنیا و نیزکشور ما کار خود را با هدف تولید کارتون حمل بارآغازکردند. همانگونه که در بالا گفته شد این کارتون ها مخصوص اثاث کشی ودارای استانداردهای لازم هستند. به همین دلیل هم ابعاد مختلف وهم استحکام بالایی دارند. عدم خسارت اسباب با این کارتون ها مصرف آنها را افزایش داده است.

اغلب همه وسایل کوچک وبزرگ منزل واداره ها را میشود با کارتون های حمل اثاثیه منزل اصفهان بسته بندی کرد. این وسایل عبارتنداز کتاب، ابزارهای الکتریکی، لوازم ﺁشپزخانه، ظروف شکستنی، لباس، لوازم برقی، مواد غذایی و … . البته توجه به انتخاب کارتون مناسب هر وسیله فراموش نشود. برای انتخاب صحیح باید انواع کارتون حمل اثاثیه را بشناسید. پس با منظم بار همراه باشید.

کارتون های حمل اثاثیه منزل چه انواع مختلفی دارند؟

انواع کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان به شرح زیر است:

 • کارتن حمل اثاثیه با اندازه کوچک
 • کارتن بسته بندی متوسط
 • کارتن با ابعاد بزرگ
 • کارتن با ابعاد تقریبا بزرگ
 • کارتن حمل اثاثیه ۵ لایه
 • کارتن برای بسته بندی لباس که دارای رگال می باشد.
 • کارتن جعبه ای درب دار برای بسته بندی وسایل منزل به همراه کاور زیپ دار
 • کارتن های مخصوص حمل کتاب monazambar

هر یک ازکارتون های حمل اثاثیه منزل در اصفهان استفاده خاص خود را دارند. همانطور که در بالا کاربرد کارتون های کوچک گفته شد. این کارتون ها برای قسمت هایی از کمد که امکان جداسازی دارند مثل کشوها نیز کاربرد دارند. مزیت این کارتون ها این است که نسبتا سبک هستند درعین حال فضای خالی برای قرار دادن بیشتراسباب را دارند.

کارتن ها با ابعاد متوسط برای بسته بندی وسایل برقی، وسایل آشپزخانه و زونکن و اسباب بازی ها استفاده میشوند.

کارتن ها با ابعاد بزرگ برای بسته بندی ظروف پلاستیکی، قابلمه، آباژور ومجسمه های بزرگ والبسه وتلویزیون می باشند.

کارتن های ۵ لایه ضخیم اند و ابعاد بزرگی دارند. به همین دلیل برای بسته بندی چینی ها و ظروف شکستنی استفاده میشوند.

کارتن های حمل کتاب هم برای بسته بندی اسناد با ارزش و لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرند.شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان را در زیر مشاهده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان| حمل اثاثیه منزل اصفهان|منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل در اصفهان

کارتن حمل اثاثیه منزل اصفهان چه خصوصیاتی باید داشته باشد؟

در حقیقت اساسی ترین خصوصیات کارتون های حمل اثاثیه نوع، جنس و ضخامت کارتن هستند. اگر کارتن ها را با جنس ها و مواد درجه 1که دارای ضخامت بالاتری هستند تولید کنند مقامتشان افزایش می یابد. هر چقدراستحکام کارتن بیشتر باشد وسایل داخل آن از امنیت بیشتری برخوردار هستند و کمتر صدمه میبینند.

پر اهمیت ترین ملاک حمل اثاثیه منزل بسته بندی صحیح و محکم است. به همین دلیل کیفیت جنس و استحکام کارتن حمل اثاثیه ویژگی های مهمی برای این محصول هستند. این کارتن ها را ۵ لایه برای افزایش ضخامت و همچنین ضد رطوبت تولید می کنند.  خصوصیت دیگر این کارتن ها این است معمولا بین این لایه ها فضای خالی قرار میدهند که مثل ضربه گیر عمل می کنند. این ویژگی باعث ضد ضربه شدن این کارتن ها میشود.

خصوصیت دیگر برخی از این کارتن ها این است که دارای جای دست برای حمل ونقل آسان هستند. برای افزایش استحکام جای دست، دستگیره های پلاستیکی در این بخش قرار می دهند. این خصوصیت بلند کردن و حمل و نقل را بسیار آسان می کند.

به چه دلایلی از کارتن حمل اثاثیه استفاده می کنیم؟

کارتن های حمل اثاثیه منزل اصفهان دارای ابعاد استاندارد، مقاومت وضخامت بالا و همچنین قابل حمل هستند. کارتون های دارای این ویژگی ها مناسب اثاث کشی هستند. کارتون های حمل اثاثیه منزل مزیت های بسیاری دارند. این مزیت ها عبارتند از :

مزایای کارتون های حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

 1. این کارتن ها باعث می شوند اثاث کشی و بسته بندی وجمع آوری وسایل با نظم بهتری صورت گیرد.
 2. این کارتن ها احتمال آسیب دیدن اسباب و وسایل منزل را کاهش می دهند.
 3. سرعت انجام مراحل اثاث کشی بالا می رود.
 4. ازسردرگمی هنگام باز کردن بسته بندی ها و چیدمان می کاهد.
 5. میتوان روی این کارتون ها برچسب زد. همچنین به دلیل خواص گفته شده حمل اثاثیه منزل اصفهان برای کارگران راحت تروسریع ترخواهد بود. monazambar کارتن حمل اثاثیه را برای شما فراهم می کند.

میتوانید حمل اثاثیه منزل خود را به منظم بار بسپارید.

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟

بله مفید بود

کارتن ها ی حمل اثاثیه منزل چند نوع دارد؟

8 نوع دارد.

آیا هر کالا کارتون مخصوص به خود را دارد؟ ؟

بله کارتون مخصوص به هر وسیله ای متفاوت است.

دسته‌بندی نشده

monazambarانواع کارتن حمل اثاثیهتعرفه حمل اثاثیه منزلحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانکارتن حمل اثاثیه منزلکارتن های حمل اثاثیه منزل چگونه اند؟منظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.