10 کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان که &حائز اهمیت میباشند!!

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

حمل اثاثیه منزل در اصفهان monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان چرا اسباب کشی کارتن ویژه ی خود را دارد؟
نویسنده خانم الهه شاهین
دپارتمان شرکت اوج شید
تعداد کلمات 1177 کلمه
مدت زمان مطالعه 12 دقیقه

 

فهرست مطالب

چرا اسباب کشی کارتن ویژه ی خود را دارد؟

سایزهای مختلف و گوناگون در کارتن های اسباب کشی

1.سایز کوچک برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

2.سایز متوسط برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

3.سایز بزرگ برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

قیمت های مختلف و گوناگون در کارتن های اسباب کشی

فواید کارتن های بسته بندی در حمل کردن بار و اسباب کشی

لازمه های دیگر اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

  1. فوم های دو میل:
  2. پلاستیک های حباب دار:

3. چسب های پنج سانتی و پهن به رنگ قهوه ای:

 

فهرست اشکال

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

چرا اسباب کشی کارتن ویژه ی خود را دارد؟

ممکن است این سوال برایتان پیش بیایید که کارتن های معمولی با کارتن های اسباب کشی چیست؟

کارتن هایی که مخصوص اسباب کشی هستند از جنس ورقه پنج(5) لایه مرغوب تهیه شده است. و این برای امن بودن اثاثیه موقع جابجایی کاربرد بسیار تاثیر گذاری دارد. این کارتن های اسباب کشی در هنگام جابجایی چونکه از ورق پنج لایه استفاده میکنند. در ساخت آنها اگر ضربه ای وارد شد به آن به هیچ عنوان ضرب خوردگی به اثاثیه وارد نمیکند. همانطور که در شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید تصویری را مشاهده نمائید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان باربری های ایمنی دارد و یکی از این باربری ها monazambar است. که ملزومه های زیادی را میتواند برای شما فراهم کند.

برای راحتی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید از کارتن های ویژه ی اسباب کشی بهره ببرید. و با ذهنی واقعا راحت و آسوده به اسباب کشی بپردازید. به همین صورت میتوانید در شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان بیشتر متوجه موضوع شوید.

در اسباب کشی صد درصد جابجایی های زیادی انجام میدهید. و این جابجایی میتواند صدمه یبسیار زیادی در وسایل شما ایجاد کند. یک وسیله تا اینکه در جای خود بنشیند بسیار طول میکشد و این وسایل باید جای امنی داشته باشند. مخصوصا اگر شی های شکستنی داشته باشد. این مواردی که میخواهیم برای شما توضیح دهیم در حمل اثاثیه منزل اصفهان به راحتی پیدا می شود.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

شکل 1حمل اثاثیه منزل در اصفهان

سایزهای مختلف و گوناگون در کارتن های اسباب کشی

مجموعه باربری منظم بار با اعضای کارشناسی خود و با تحقیقاتی انجام داده است. کارتن های مخصوص اسباب کشی در سه سایز برای مشتریان ارجمند ایجاد و تهیه کرده است.  و حمل اثاثیه منزل در اصفهان را بسیار راحت و ایمن کرده است. این سایز های مختلف را در حمل اثاثیه منزل اصفهان به شما ارائه می شود.

این سه(3) سایز از کارتن های مخصوص اسباب کشی عبارتند از:

1.سایز کوچک برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

ابعاد (30در35 با ارتفاع 50) این سایز مناسب برای بسته بندی اشیای شکستنی مانند بلور و کریستال و…میباشد.

این سایز کوچک برای این طراحی شده است که چون ظروف چینی و شکستنی سنگین می باشد. باید کوچک باشد که بتوان حمل کرد و حمل و جا به جا کردن آن ساده تر وایمن تر شود.

2.سایز متوسط برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

ابعاد (50در 40 با ارتفاع 60)این سایز مناسب وسایلی است که در آشپزخانه استفاده می شود. مانند قابلمه ها و ظرفهای لاکی و خرت و پرت های آشپزخانه استفاده ی زیادی دارد. حتی برای کتاب ها و سی دی های موجود در خانه تان میتوانید استفاده کنید. ارتفاعی که این سایز از کارتن دارد بسیار مناسب می باشد.

3.سایز بزرگ برای کارتن های مختص به اسباب کشی:

ابعاد (35 در 50 با ارتفاع 70)این سایزمناسب برای ظروف پرحجم یا  کم حجم لوازم آشپزخانه می باشد. و برای لباس ها و وسایل اتاق ها استفاده می شود حمل اثاثیه منزل اصفهان باربری های خوبی ارائه میدهد.

حالا که سایز کارتن های اسباب کشی را مطالعه کردید و مطالب لازم را پیدا کردید. میتوانید متوجه شویدکه قطعا هرسه سایز کارتن رالازم خواهید داشت و این سایزهای کارتن را در منظم بار پیدا خواهید کرد. و این به حمل اثاثیه منزل اصفهان کمک شایان فراوانی خواهد کرد. این ها به حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمک میکند.

قیمت های مختلف و گوناگون در کارتن های اسباب کشی

نوع های مختلف کارتنها برای اسباب کشی توسط  باربری منظم بار و در حمل اثاثیه منزل در اصفهان وجود دارد. و به فروش میرسد در این باربری monazambar  اگر کارتن هایش را تهیه کنید. حتی به شما فوم های مخصوص که در بین وسایل حساس قرار دهید. و ایمن بودن جابجایی را تضمین میکند حمل اثاثیه منزل اصفهان می تواند بسیار ایمن باشد.

بسته به سایزهای مختلف کارتن های اسباب کشی قیمت های ارائه شده نیز متغییر می باشد. و میتوانید انعطاف پذیری را در حمل اثاثیه منزل در اصفهان تجربه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

شکل 2حمل اثاثیه منزل اصفهان

فواید کارتن های بسته بندی در حمل کردن بار و اسباب کشی

از کارتن های ویژه ی اسباب کشی میتوان در بسته بندی مورد های مختلفی استفاده کنیم. و در مجموع هر وسیله ی بزرگ و کوچکی که داشته باشید. می توانید در کارتن های مخصوص بگذارید که شامل موارد زیر می باشد:

حمل اثاثیه منزل اصفهان نکاتی دارد که میتوانید به آسانی جابجایی ایمنی داشته باشید.

  • بسته بندی ظرف های چینی و شکستنی
  • بسته بندی مواد غدایی درون یخچال یا کابینت ها
  • بسته بندی کتاب ها و کاغذ ها
  • بسته بندی لباس ها و مواد داخل کمدهای لباس
  • بسته بندی کفش ها و این قبیل وسایل
  • بسته بندی موارد کوچک وبزرگ

 

لازمه های دیگر اسباب کشی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان

1. فوم های دو میل:

یکی از لازمه هایی است که مصرف زیادی در اسباب کشی دارد که این محصول نام برده. عرض آن یک(1)متر می باشد و طول آن ده(10) متر می باشد. و موردهای مصارف این محصول در بسته بندی کردن ظرف های آشپزخانه، دور پایه ی مبل ها و میزهای. مبل ها و ناهار خوری و همچنین بسته بندی کردن قاب عکس ها و این چنین مواردی استفاده می شود.

 

2. پلاستیک های حباب دار:

این محصول یکی از پرمصرفترین ملزومه ای است که استفاده می شود این محصول به صورت کیلویی عرضه می شود. که عرض یک متری در ده متری است و یک رول کامل از آن را که تهیه کنید. واقعا به میزان زیادی به دردتان خواهد خورد وبرای ظرف های آشپزخانه که شکستنی هستند. اشیای قیمتی، اشیای مهم و کوچک و بسیاری از چیزهای دیگر استفاده می شوند. اینها در حمل اثاثیه منزل اصفهان ارائه میشود که یکی از سایت های عالی در این زمینه monazambar  می باشد.

3. چسب های پنج سانتی و پهن به رنگ قهوه ای:

چسب های پهنی وجود دارند که اکثر مردم با آن آشنایی دارند. و این ها کمک شایان فراوانی به حمل اثاثیه منزل در اصفهان خواهد کرد. این چسبها برای در کارتن ها استفاده میشود که محکم و ایمن باشد. برای پیچیدن دور پلاستیک های حبابدار و براس ساماندهی به جعبه ها و قطعات منزل می باشد. از خصوصیت این چسب ها این است که نود و دو یارد است واین استاندارد بودن قضیه را می رساند.

چرا کارتن مخصوص اسباب کشی؟

کارتن حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتواند به شما تا حد بسیاری کمک کند.

کارتن مخصوص حمل اثاثیه چه تفاوتی با کارتن معمولی دارد؟

کارتن مخصوص اسباب کشی مقاوم تر و محکم تر است

کارتن مخصوص اسباب کشی را از کجا تهیه کنم؟

میتوانید از سایت منظم بار انواع کارتن ها را سفارش دهید

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

monazambarچرا کارتن مخصوص برای اسباب کشی لازم داریم؟حمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانکارتن اسباب کشی چیست؟کارتن مخصوص اسباب کشی با کارتن معمولی چع فرقی دراد؟کارتن مخصوص اسباب کشی چیست؟منظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.