حمل اثاثیه منزل اصفهان منظم بار

حمل اثاثیه منزل اصفهان monazambar


حمل اثاثیه منزل اصفهان | قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar

فهرست مطالب

راه های اسان سازی اسباب کشی

 1. از کجا شروع کنیم و به چه سمتی برویم؟
 2. انتخاب مناسب ترین کارتن برای اسباب کشی منزل
 3. گذشتن از وسایل غیراستفاده و دورریختن ان ها
 4. برای جعبه کردن وسایل ازچه بخشی شروع کنیم؟
 5. انتخاب اولین الویت
 6. بهترین راه وروش برای جابجایی کمد های لباسی

کمد هایی که امکان انتقال آنها فراهم میباشد

-اگر کمدهایمان دیواری بود و قابل جابجایی نبود؟

 1. چگونگی مراقبت از وسایل با ارزش در اسباب کشی
 2. نحوه بسته بندی اسباب بازی ها در اسباب کشی
 3. در اسباب کشی وسایل اتاق خواب خود را جعبه جعبه کنید
 4. نحوه جمع کردن تابلو ودکوری ها برای حمل اثاثیه منزل اصفهان
 5. چک کردن وسایل اسباب کشی و اخرین بازدید
 6. رسیدن روز موعود و انجام پروژه حمل اثاثیه منزل اصفهان
 7. استخدام نیروی کمکی دراسباب کشی برای راحت شدن کار خود

 

فهرست اشکال

شکل 1 حمل اثاثیه منزل اصفهان

شکل 2 قیمت حمل اثاثیه در اصفهان

 

عنوان مقاله راه های اسان سازی اسباب کشی
نویسنده  فاطمه قاسمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1750 کلمه
زمان مطالعه 17 دقیقه

 

راه های اسان سازی اسباب کشی

1.      از کجا شروع کنیم و به چه سمتی برویم؟

در این مقاله در خصوص حمل اثاثیه منزل اصفهان بیشتر خواهیم خواند. ماقبل شروع  یکی از اقدامات مناسب در حمل اثاثیه اینه که یک لیست برای عملیات اسباب کشی مهیا نمود. منظور از ساین  کار  این است که یک سازماندهی به مغز خود بدهیم. در اخربا عمل به این کار ها اتفاقی که می افتد دیگرمورد انحراف و گمراهی قرار نخواهیم گرفت.

کارتان راحت تر میشود اگر لیستی که نوشتید راالویت بندی  کنید تا با برنامه جلو بروید و دچار سردرگمی نشوید. همچنین نکاتی که خواهیم گفت در قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان نیز به شما کمک خواهد کرد.

*از وسیله های مورد احتیاج برای جعبه کردن اطلاع داشته باشید،بنویسید و به صورت یکجا تهیه کنید.

برای مثال:طناب،جعبه و…

2.      انتخاب مناسب ترین  کارتن برای اسباب کشی منزل

برای حمل اثاثیه منزل اصفهان به کارتن های مناسبی احتیاج داریم. برای صرفه جویی در زمان نیاز است که از کارتن های مناسب و کاربردی استفاده کنیم. اینگونه محکمی مورد نیازجعبه را برای بار کردن  وسایل خانه فراهم ساخته ایم. اندازه جعبه ها هم از اهمیت زیادی برخوردار است . دقت کنید که جعبه های مورد استفاده نباید زیاد بزرگ یا کوچک باشد. حواستان باشد از جعبه های فرسوده و قدیمی استفاده نکنید وبه دنبال  جعبه های سالم و نو بگردید. شما میتوانید از فروشگاه های اطرافتان بخواهید تا جعبه های سالم و نو را برایتان کنار بگذارند. برای اطلاع از نکات بیشتر به مقاله # اسباب کشی به انگلیسی و حمل اثاثیه منزل در اصفهان !! مراجعه شود.

منظم بار بهترین سایت برای بهترین راه.

*انواع کارتن های مفید برای جعبه کردن اسباب و اثاثیه

کارتن موزی

کارتن زون

کارتن شکستنی

مناسب ترین کارتن از بین این کارتن ها از لحاظ  قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان،کارتن موزی است.

در شکل 1 حمل اثاثیه منزل اصفهان میبینید که از کارتن های سایز متوسط استفاده شده.

3.     گذشتن از وسایل غیراستفاده و دورریختن ان ها

کاری که موجب میشود زمان کمتری را بگذارید اینه که وسایلی که استفاده نمیکنید را دور بریزید. برای این کار تنها به یک کیسه زباله نیاز دارید.

قیمت حمل اثاثیه منزل دراصفهان

4.      برای جعبه کردن وسایل ازچه بخشی شروع کنیم؟

از دشوار ترین بخش حمل اثاثیه منزل اصفهان، جعبه کردن اثاثیه ی اتاق ها است. بعضی از بخش های خانه کار جمع اوریشان به مقدار زیادی سخت و طاقت فرساست. برای همین ما به شما پیشنهاد میدهیم که ازبخش سخت تر شروع کنید. ین ارزشمنترمیروید کارشما راحت ترشود.

Monazambar بهترین مکان برای اسان سازی کار خود.

5.      انتخاب اولین الویت برای اغاز جعبه کردن

نخستین قسمتی که به سراغ ان می روید باید اشپزخانه باشد چرا که پیچیده ترین  بخش خانه محسوب میشود. در ابتدا تمام اجزای اشپزخانه را به چند دسته تقسیم کنید مثل وسایل شکستنی برقی و… پس از تقسیم بندی از اسیب پذیر ترین قسمت یعنی همان شکستنی ها شروع به بسته بندی کنید. برای بسته بندی ظروف شکستنی از نایلون های حباب دار استفاده کنید. اما اگر میخواهید هزینه نکنید از لباس های قدیمی یا حوله هایی که دیگرکاربردی ندارند استفاده کنید.  اینچنین  قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان منزل در اصفهان نیز کمتر میشود.  بر روی جعبه ها نشانه بگذارید تا با دقت بیشتری جابه جا شوند.  این کاراحتمال اسیب دیدن ظروف رابه حد زیادی پایین می اید.

حمل اثاثیه منزل اصفهان منظم بار

شکل 1 حمل اثاثیه منزل اصفهان

1.      بهترین راه وروش برای جابجایی کمد های لباسی

کمد هایی که امکان انتقال آنها فراهم میباشد

در این بخش به سراغ کمد ها میرویم. اگر کمد های شما دیواری نیست و به حالت مجزا است یک کار میتوانید انجام دهید. آن هم این است که،شما می توانید بدون تخلیه کردن لباس ها ان هارا بسته بندی کنید.

تنها لازم است کشو ها را از کمد جدا کنید.  این کار سبب میشود حمل ان ها راحت ترشود و کارهایتان را سریع  تر پیش ببرید.

علاوه بر این ها کشو ها را باید درون پلاستیک های محکم بپیچید. این چنین برای حمل اثاثیه منزل اصفهان مشکلی پیش نمی اید.

-اگر کمدهایمان دیواری بود و قابل جابجایی نبود؟

خب حتما برای شما سوال شده که اگر کمد هایمان به صورت جداگانه نبود باید چکار کنیم؟

خب خیلی ساده است. لباس هایتان را از کمد دراورید و ان هایی که دگیراستفاده نمیکنید را  از بقیه جدا کنید و کناربگذارید.

خیلی بهتر است که کمد های شما مجزا باشد اینگونه نیاز به تهیه کردن جعبه برای لباس ها نخواهید داشت. علاوه براین باعث کاهش قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان می باشد.

دیگر لباس ها را اول گروه بندی کنید و هر کدام از ان ها را در جعبه های جدا قرار دهید. به یاد داشته باشید که نام هر یک از وسایل را روی جعبه هایشان بنویسید. این چنین پس از اسباب کشی دیگر مدام دنبال وسایلتان  نمی گردید  و کلافه نمیشوید.

2.      چگونگی مراقبت از وسایل با ارزش در اسباب کشی

اشیاء گرانبها و ارزشمند مانند جواهرات و …را از بقیه ی وسایل هایتان جدا کنید. برای جابه جایی ان ها هم ازاتومبیل شخصی خوداستفاده کنید. برای جعبه بندی ان ها میتوانید از کاور های غیر شفاف یا کیسه های پارچه ای بهره ببرید. با این کار دیگر از لوازم خود غافل نمیشوید و نگرانی گم کردن ان ها را ندارید. اینگونه قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان هم به میزانی کاهش میابد.

 

همان طور که در شکل 2 قیمت حمل اثاثیه در اصفهان میبینید از کارتن های ذخیم استفاده شده است.

3.      نحوه بسته بندی اسباب بازی ها در اسباب کشی

منظم بار برترین همراه برای شما در کارهایتان.

برای جمع اوری اسباب بازی های کودکتان،میتوانید از فرزند خود کمک بگیرید. این چنین هم فرزندتان مشغول است و هم راحت تر به بقیه ی کارهایتان میرسید. افزون بر این،پس از جابجایی، تخلیه کردن یک به یک اسباب بازی ها برای فرزند شما فرایند دلنشینی خواهد بود. پس ازجمع اوری جعبه ها را در کمد قرار دهید تا از اسیب دیدن ان ها پیشگیری کنید . بسته بندی کردن لوازم در حمل اثاثیه منزل اصفهان بسیار اثر گذار است.

4.       در اسباب کشی وسایل اتاق خواب خود را جعبه جعبه کنید

این قسمت هم مانند دیگرموارد گفته

شده است. شما باید لوازم اتاق خوابتان رابه صورت جدا،جدا تقسیم بندی کنیدو در جعبه های مجزا قرار داد.

برای مثال: لوازم میز ارایشیتون را جداگانه در یک جعبه ودیگر لوازم در جعبه های دیگر…

افزون براین ها فراموش نکنید که اخرین بخشی که به سراغ ان مبروید تخت خواب ها باشند. چرا که خوابیدن روی زمین در زمان اسباب کشی سبب کوفتگی بدنتان میشود واز انرژی شما میکاهد.

Monazambar به شما کمک میکند بهترین تجربه ی اسباب کشی را داشته باشید.

 

5.      نحوه جمع کردن تابلو ودکوری ها  برای حمل اثاثیه منزل اصفهان

برای جعبه کردن لوازم دکوری، قاب ها و تابلو خا باید در کف جعبه حوله یا روزنامه و… قرار دهید. اینچنین احتمال صدمه دیدن وسایلتان کمتر میشود. درصورت اطمینان دور تا دور لوازم رابپوشانید،اینگونه خیالتان بابت ان ها کاملا اسوده است.

لبته این موارد فقط برای قاب هایی با سایز های نسبتا کوچک امکان پذیر است. تابلو ها در کاهش قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان اثرگذار هستند. زیرا آسیب رسیدن به آنها خسارت های بسیاری را در بر خواهد داشت. برای اطلاع از نحوه اسباب کشی به مقاله # اسباب کشی مرتب!! بروید.

 

برای تابلو و قاب هایی که سایز بزرگی دارند میتوانید مابینشان روزنامه یا مقوا قرار دهید. در اخر از دیواره ی کامیون به عنوان تکیه گاه برای ان ها استفاده کنید.

به نفع شما است تا اتمام اسباب کشی هیچکدام از لوازمتان را از جعبه ها خارج نکنید . چراکه اینکار سبب بی نظمی و کلافگیتان میشود .

6.      چک کردن وسایل اسباب کشی و اخرین بازدید

دیگر به پایان حمل اثاثیه منزل اصفهان رسیده ایم. اکنون زمان استراحت و تجدید قوا است. بروید و با گوش دادن به موزیک مورد علاقه خود وخوردن غذای خوب انرژیتان را برگردانید. برای اتمام کار بروید و به کارتن ها سر بزنید و هر کدام را در اتاق مربوطه قرار دهید. مطمئن شوید که چیزی را فراموش نکرده باشید .

حتما یه بازدید اجمالی در خانه ی سابقتان انجام دهید تا مطمئن شوید که چیزی در خانه جا نمانده باشد. اگر چیزی پیداکردید درون کارتن قرار دهید و برسی کنید که نام هرکدام را جداگانه نوشته باشید.  در انتها همه وسایل را با لیست هایی که نوشته بودید تطبیق دهید.

قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

شکل 2 قیمت حمل اثاثیه در اصفهان

 

منظم بار به شما این امکان را میدهد تا با شیوه های صحیح اسباب کشی اشنا شده و از ان ها استفاده کنید.

1.      رسیدن روز موعود و انجام پروژه حمل اثاثیه منزل اصفهان

در روز اسباب کشی حتما فرزند خود را به یکی از اعضای خانواده و اقوام خودبسپارید. این کارسبب میشود تا نظارت کامل ودقیقی بر اسباب کشی داشته باشید. در مقالات بعدی بیشتر راه های کاهش قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان را خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

در زمان کمک از دوستان و آشنایان باید به یک نکته ی مهم دقت کنید. آن نکته هم این است که فامیل و دوستان به شام و ناهار نیاز دارند. و از آن مهم تر اینکه شما باید این نیاز را برطرف سازید.

2.      استخدام نیروی کمکی دراسباب کشی برای راحت شدن کار خود

ممکن است شما روز اسباب کشی با مشکل کمبود زمان مواجه شوید. یا اینکه شرایط اسباب کشی را به تنهایی نداشته باشید. نگران نباشید در این شرایط شما میتوانید از شرکت های معتبر نیروی کاردرخواست کنید واسباب کشی را با خیال راحت انجام دهید. همچنین شما میتوانید برای اسباب کشی به جای گرفتن کامیون از خدمات اسنپ استفاده کنید. اینگونه قیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان کمتر میشود.

Monazambar به شما کمک میکند تا از راه درست وارد عمل شوید.

حمل اثاثیه منزل اصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarانتخاب کارتن مناسبچطور اسباب کشی اسانی داشته باشیمچگونه بسته بندی لوازم شکستنیحمل اثاثیه منزل اصفهانقیمت حمل اثاثیه منزل در اصفهانکارگر اسباب کشی خوب در اصفهانمنظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.