حمل اثاثیه منزل دراصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | منظم بار

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | monazambar


حمل اثاثیه منزل دراصفهان | اسباب کشی منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar

عنوان اسباب کشی اسان
نویسنده امیرحسین علیزاده
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 915 کلمه
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه

 

فهرست مطالب

در اسباب کشی وسایل ابتدا به سراغ وسایل سنگین میرویم

چگونه وسایل سنگین مانند کمد یا غیره را جا به جا کنیم

چگونگی جابه جایی وسایل سنگین در پله ها و اسیب ها

نکات ایمنی ای که برای جا به جایی وسایل باید رعایت کنید

آنچه ممکن است جدا کنید

 

فهرست تصاویر

شکل 1 : حمل اثاثیه منزل دراصفهان

شکل 2 : اسباب کشی منزل در اصفهان

 

در اسباب کشی وسایل ابتدا به سراغ وسایل سنگین میرویم

وقتی نوبت به اسباب کشی منزل در اصفهان وسایل سنگین می رسد ، هدف داشتن حداکثر کارایی است. از هر کالای سنگینی که نیاز به سوار شدن به کامیون است ، یک موجودی ثبت کنید و سپس بفهمید چه چیزی و چه زمانی باید بارگیری شود. به طور کلی  برای اسباب کشی وسایل سنگین به سمت عقب تخت کامیون و اطراف کناره ها می روند تا به تعادل بار کمک کنند و همه وسایل شما را ایمن نگه دارند. این بدان معناست که شما در ابتدا کارهای سنگین را انجام می دهید ، و سپس با جعبه های سبک تر و وسایل کوچکتر پر می کنید. ترتیب حمل اثاثیه منزل دراصفهان را در اولویت قرار دهید و مجدداً توجه داشته باشید که بزرگترین و سنگین ترین وسایل  را ابتدا جا به جا می کنند. برای دریافت مطالب بیشتر به سایت منظم بار مراجعه کنید

چگونه وسایل سنگین مانند کمد یا غیره را جا به جا کنیم

در اسباب کشی منزل در اصفهان برداشتن وسایل بزرگ و بلند را به تنهایی انجام ندهید . آن را یک کار دو نفره کنید. با زاویه وسیله مورد نظر  را به سمت عقب ببرید و بگذارید یک نفر قسمت بالایی را حمل کند در حالی که دیگری پایین را حمل می کند. اسباب کشی منزل در اصفهان این وزن را متمرکز می کند و باعث می شود تا آیتم از کنترل خارج نشود. حمل و نقل کالا به بالا یا پایین از پله ها نیز آسان تر است ، زیرا زاویه حمل تقریباً با شیب پله ها مطابقت دارد. به  monazambar  مراجعه فرمایید . و به عنوان مثال برای حمل اثاثیه منزل مثل صندلی میتوانیم ان را در گوشه ای به پهلو بچرخانید تا مانند “L” به نظر برسد و ابتدا ان را از داخل درب حرکت دهید سپس ان را به ارامی از درب انتقال دهیم.

چگونگی جابه جایی وسایل سنگین در پله ها و اسیب ها

برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان وسایل سنگین بر روی پله‌ها، شما باید با یک نفر دیگری کار کنید این چیزی نیست که بخواهید به تنهایی تلاش کنید. بسیار آهسته حرکت کنید، با فردی که در پایین قرار دارد، سرعت را تنظیم کنید. اگر یک آیتم سنگین اما کوچک است، هنوز هم می‌خواهید دو نفر را در محل کار خود قرار دهید و به آرامی و با استفاده از روش بالا به پایین از پله‌ها پایین بیایید. مثل همیشه، اسباب کشی منزل در اصفهان ارزش به خطر انداختن یک آسیب جدی را ندارد، فقط برای این که حمل اثاثیه منزل دراصفهان را چند دقیقه سریع‌تر انجام دهیم. وقت بگذارید و کار را با عجله انجام ندهید. نکات بیشتر در monazambar

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار

شکل 1 : حمل اثاثیه منزل دراصفهان

نکات ایمنی ای که برای جا به جایی وسایل باید رعایت کنید

زمانی که میخواهید حمل اثاثیه منزل دراصفهان وسایل را جا به جا  کنید. بدن خود را تا جایی که می‌توانید ثابت نگاه دارید چون پیچ خوردن و یا حرکات سریع دیگر می‌تواند منجر به آسیب شود. مطمئن شوید که می‌توانید ببینید به کجا می‌روید. نباید کاملا نسبت به جایی که در حال حرکت هستید، کور باشید. و چون بدن شما به جایی می‌رود که چشمان شما می‌روند، سرتان را رو به جلو نگاه دارید و به پایین نگاه نمی‌کنید. هنگام اسباب کشی منزل در اصفهان بلند کردن وسایل سنگین وزن را در پاهایتان حمل کنید نه در کمر. برای اینکه وزن خود را به درستی تنظیم کنید، به جای اینکه خم شوید، بر روی زانوهایتان چمباتمه بزنید و برای بلند کردن بار اول چمباتمه بزنید. این کار باعث می‌شود که بخش عمده وزن تان بر روی بازوها و پاهای شما قرار گیرد و نه بر روی کمرتان.  با monazambar  همراه باشید.

 

 

از وسایل با پتو و پلاستیک های حباب دار محافظت کنید

پتوها برای محافظت از حمل اثاثیه منزل دراصفهان که نقل مکان می کنید برای شما بسیار ارزشمند است. برای جلوگیری از آسیب دیدن لبه های شکننده ، میزها و سایر مبلمان ها ، وسایل را کاملاً با پتوهای متحرک بپیچید و پتو را با کش یا طناب کششی محکم کنید. تا زمانی که همه اقلام اسباب کشی منزل در اصفهان نه تنها از کامیون بیرون نیارید، بلکه در محل صحیح آن در خانه جدیدتان نیز قرار گیرند، روشن و واضح نخواهید بود. برای اطلاعات بیشتربه منظم بار مراجعه کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهان | منظم بار

شکل 2 : اسباب کشی منزل در اصفهان

آنچه ممکن است جدا کنید

وسایل را جدا کنید تمام وسایل جداشونده از جمله تختخواب ، میز و کابینت خود را جدا کنید. هنگام جدا کردن مبلمان ، ویدیو را ضبط کنید تا مجموعه ای از دستورالعمل ها را داشته باشید که باید زمان جمع آوری مجدد آنها را دنبال کنید. تمام مهره ها ، پیچ و مهره ها را در کیسه نگه دارید و کیسه را به قطعات باقی مانده وصل کنید تا دوباره مونتاژ راحت تر شود. بعد از اتمام کار ، از بسته بندی کششی استفاده کنید تا همه قطعات را به یکدیگر متصل کنید. برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان به منظم بار مراجعه کنید.

اسباب کشی منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

4 نکته در زمان اسباب کشیاثاثیهاسباب کشیاسباب کشی در اصفهانحمل اثاثیهنکته در زمان اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.