حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

 

عنوان 5 نکته در زمان اسباب کشی لوازم برقی
نویسنده فاطمه اریسیان
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1478 کلمه
مدت زمان مطالعه 14 دقیقه

 

اسباب کشی بهتر در حمل اثاثیه منزل اصفهان!

5 نکته مهم در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نکته اول: وسایل را بر اساس اندازه آنها بسته بندی کنید!

نکته دوم: وسایل برقی  بزرگ را چگونه بسته بندی کنیم؟

نکته سوم: وسایل برقی  کوچک را چگونه بسته بندی کنیم؟

نکته چهارم: کارهای اساسی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان !

آخرین نکته: بعد از حمل اثاثیه منزل اصفهان با احتیاط وسایل را باز کنید!

نتیجه گیری :

 

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان

 

اسباب کشی بهتر در حمل اثاثیه منزل اصفهان!

برنامه : لیستی طبقه بندی شده از کارهایی که باید انجام دهید.

زمان : تعیین تاریخ های حمل و نقل، تمیز کاری، بازسازی، بسته بندی، چیدمان و…

خرید: وسایلی که باید با آن بسته بندی را انجام دهید خریداری کنید. مانند: کارتن، نایلون، روزنامه، چسب، طناب، ماژیک و…

نکات بسته بندی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان:

  1. وسایلی که نمیخواهید را دور بریزید.
  2. وسایل هر مکان را جداگانه بسته بندی، شماره گذاری و مشخص کنید.
  3. وسایل شکستنی و یا آسیب پذیر را به محکمی بسته بندی کنید.
  4. طلاها و اشیاء گران قیمت را از خودتان دور نکنید.
  5. گلدان ها را کیسته بکشید و مکانی برای تنفس گیاه قرار دهید.

تعویض: بهترین زمان برای تغییر وسایل هنگام حمل اثاثیه منزل اصفهان است. این فرصت را از دست ندهید!

 5 نکته مهم در زمان حمل اثاثیه منزل در اصفهان

وسایل برقی بسیار گران قیمت هستند و در صورت خراب شدن امکان خرید دوباره تا طولانی مدت امکان پذیر نیست. البته با وجود شرکت های باربری این ترس کمتر شده است. ولی به هرحال باید در بسته بندی وسایل دقت کنیم تا در صورت افتادن اتفاقات احتمالی ضرر مالی نبینیم. در ادامه به شما کمک میکنیم. بعد از  خواندن این مقاله از monazambar جواب سوالاتتان را پیدا میکنید.

نکته اول: وسایل را بر اساس اندازه آنها بسته بندی کنید!

وسایل بزرگ: یخچال و فریزر، ماشین لباس شویی و ظرف شویی، تلوزیون و…

وسایل کوچک: همزن برقی، ماکروفر، اسنک پز، سرخ کن، همزن، آبمیوه گیری و…

همه وسایل برقی را در حمل اثاثیه منزل اصفهان با پلاستیک های حباب دار بسته بندی کنید. دور تا دور آنهارا پلاستیک بکشید و اگر کارتون آنها را دارید آنها را داخل کارتون هایشان بگذارید. نکته ای در حمل اثاثیه منزل در اصفهان.

برای وسایل بزرگ: اگر در هر صورت نتوانستید کارتونی مناسب پیدا کنید پلاستیک و پارچه بیشتری دور وسیله بپیچید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان هنگام جا به جایی آنها حتما به کارگران نظارت داشته باشید. مکانی مشخص در گوشه آشپزخانه، سالن و یا اتاق در نظر بگیرید و همه وسایل برقی را آنجا قرار دهید.

برای وسایل کوچک: کارتونی متناسب بردارید و چند جعبه وسایل برقی را درون آن قرار دهید. با پارچه از برخورد آنها باهم جلوگیری کنید. روی کارتون بنویسید که کدام وسایل را داخل کارتون قرار داده اید. به شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان نگاه کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

شکل 1 حمل اثاثیه منزل در اصفهان

نکته دوم: وسایل برقی  بزرگ را چگونه بسته بندی کنیم؟

در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از بزرگ ترین وسیله به کوچک ترین وسیله میگوییم. در ادامه این مقاله از منظم بار به صورت کامل با چگونه بسته بندی مردن اشنا میشویم.

یخچال و فریزر:  طبقه ها، کشوها و یا هرچیزی از یخچال را که میتوانید از بدنه جدا کنید و با پلاستیک بپوشانید. تا آسیب های احتمالی حین جابه جایی جلوگیری شود. برق یخچال را با چسب به بدنه آن بچسبانید و خوب بپوشانید. دور آن پارچه زخیم مثل پتو بپیچانید، اکنون یخچال آماده نقل مکان است.

گاز: گاز های دیجیتالی: خیلی خوب دور پتو بپیچید و داخل کارتون قرار دهید و جزء وسایل شکستنی قرار دهید. در حمل اثاثیه منزل اصفهان خیلی مراقب گاز های دیجیتالی و مکان آنها باشید.

گاز های اجاقی: تمامی قطعاتی که از بدنه جدا میشوند را جدا کنید و جدا گانه بسته بندی کنید. شلنگ گاز را جدا کنید و کنار بدنه گاز قرار دهید.

ماشین ظرف شویی و لباس شویی: مخزن های آبی وسیله را کاملا خالی کنید و بگذارید تا خشک شود. شلنگ های آب را جدا کنید و درون آن قرار دهید. تمامی قطعات را روی بدنه ثابت کنید و قطعات متحرک را محکم کنید. سپس دور پتو بپیچید و داخل کارتون قرار دهید.

تلوزیون یا کامپیوتر: تمامی سیم ها و کابل هایی که به بدنه آن متصل است را جدا کنید. در حمل اثاثیه منزل در اصفهان میتوانید از هر وسیله ای برای محافظت استفاده کنید.  صفحه حساس آن را کاملا با پلاستیک حباب دار، روزنامه و هرچیزی که از ضرب دیدگی جلوگیری کند بپوشانید. مکان های خالی داخل کارتون را با پارچه بپوشانید تا حتی ذره ای تکان نخورد. دستگاه های دیجیتال و کنترلی، کیبورد و موس را نیز کاملا بسته بندی کنید و داخل کاتون قرار دهید.

نکته سوم: وسایل برقی  کوچک را چگونه بسته بندی کنیم؟

لوازم کوچل شامل هر وسیله ای میشود، از وسایل برقی آشپزخانه تا وسایل برقی صنعتی و آرایشی و…

در حمل اثاثیه منزل اصفهان لوازم کوچک باید کاملا تمیز شوند و قطعات متحرک ثابت و محکم شوند. پریز برق را جمع کنید و محکم به بدنه بندید. با پلاستیک و روزنامه آنها را بپیچید و داخل کارتون خودشان قرار دهید. از چسب برای محکم کاری استفاده کنید. سپس چند تا چند تا با کارتون های کوچک داخل کارتون های بزرگ تر قرار دهید.  روی آن اطلاعات لازم را بنویسید. خیلی جعبه ها را سنگین نکنید که هنگام حمل آنها دچار مشکل شوید.

نکته چهارم: کارهای اساسی در حمل اثاثیه منزل در اصفهان !

باید نهایت تلاش خود را انجام دهید تا از ضرب دیدگی وسایل جلوگیری شود. باید در بسته بندی به صورت کامل ایمنی را رعایت کنید. حتی با ضربه کوچکی به وسایل برقی آنها دچار نقص و آسیب میشوند. نه تنها وسایل برقی که تمام وسایل را باید خیلی خوب بسته بندی کنید!  تا باعث خرابی آنها و در نتیجه هزینه بیشتر نشود.

کارتون های آسیب دیده و ضربه خورده مناسب نیستند. این دسته کارتون ها نمیتوانند از ضربه خوردگی به وسایل شما جلوگیری کنند. آنها فرسوده شده اند و به قول معروف عمر خود را کرده اند! اگر میخواهید از سبد استفاده کنید دور سبد های پلاستیکی که برای میوه استقاده میشود را خط بکشید! پیشنهادی برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان. به جای آنها از سبد های چوبی که اصولا داخل آنها گل میفروشند استفاده کنید. هرچه استحکام کارتون، جعبه و بسته بندی بیشتر باشد احتمال بروز خرابی کمتر میشود. با ادامه این مقاله از monazambar همراه باشید.

باید راننده و باربر مناسبی را انتخاب کنید. دقت کنید باربر باید به خوبی و درستی وسایل شما را در وسیله نقلیه بچیند تا احتمال خرابی کمتر شود. همچنین باید  راننده ای را که احتیاط لازم را دارد انتخاب کنید. به شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان نگاه کنید. فرض کنید که راننده از روی دست اندازه سریع رد شود و یک ضربه ناگهانی به ماشین وارد شود. قطعا خرابی هایی به بار می آید! پس با چیدمان درست و مناسب و همچنین احتیاط لازم در حمل و نقل درصد خرابی وسایل را کمتر میکنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل اصفهان | منظم بار | monazambar

شکل 2 حمل اثاثیه منزل اصفهان

آخرین نکته: بعد از حمل اثاثیه منزل اصفهان با احتیاط وسایل را باز کنید!

گفتیم که یک مکانی مشخص برای وسایل برقی قرار دهید. برای وسایل دیگر نیز هر کارتون را در اتاق مخصوص خودش قرار دهید. وسایل برقی بزرگ تر را مانند یخچال را کمی جلوتراز مکانی که قرار است قرار بگیرد انتقال دهید. حالا با تیغ، کاتر، چاقو و یا هر وسیله تیز دیگر باید فقط پلاستیک هارا باز کنید. البته ابتدا باید از داخل کارتون بیرون بیاورید. اگر فکر میکنید که میتوانید با احتیاط آنها را باز کنید و آسیب نبینند برای اسباب کشی بعدی نگهداری کنید! پیشنهاد ما در حمل اثاثیه منزل در اصفهان این است که آنها را در انباری نگه دارید. وقتی میخواهید پلاستیک را ببرید دقت کنید تا روی بدنه وسایل خش و خط نیوفتد. حتما مراقب سیم برق باشید! هنگام بریدن پلاستیک ممکن است اشتباهی سیم برق را هم ببرید.

نتیجه گیری :

پنج نکته بالا را رعایت کنید و بدون هیچگونه مشکلی وسایل برقی را انتقال دهید. سعی کنید با صبر و حوصله و حداقل دوماه قبل شروع به بسته بندی برای حمل اثاثیه منزل اصفهان کنید. تحقیقات لازم را انجام دهید و سپس با اطلاعات کامل با شرکت حمل و نقل هماهنگ کنید. با آرزوی موفقیت برای شمایی که تا آخر این مقاله از منظم بار را مطالعه کرده اید.

اسباب کشی در اصفهاناسباب کشی لوازم برقیحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهان

monazambarترفند های اسباب کشیچگونه وسایل برقی را بسته بندی کنیمحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانروش های بسته بندی لوازم برقیمنظم باروسایل برقی کوچک را چگونه دسته بندی کنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.