7 نکته مهم برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل دراصفهان | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar


حمل اثاثیه منزل دراصفهان  | حمل اثاثیه منزل در اصفهان | منظم بار | monazambar

موضوع7 نکته برای اسباب کشی حرفه ای در خانه
نویسندهامیرحسین علیزاده
دپارتماناوج شید
 تعداد کلمات971
مدت زمان مطالعه10 دقیقه

 

فهرست مطالب

وسایل  بزرگ و سنگین را جدا کنید تا بهتر جا به جا کنید.

مبلمان بلند را کم و زیاد حمل کنید

هنگام جابجایی صندلی ها از روش هوک استفاده کنید

از خم شدن کمر خودداری کنید تا اسیبی نبینید

برای جابجایی وسایل سنگین از شانه دالی استفاده کنید

به جای حمل وسایل با استفاده از وسایل جانبی انها را حل دهید.

از وسایل سنگین با پلاستیک محافظت کنید

 

فهرست تصاویر

شکل 1:حمل  اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2: حمل  اثاثیه منزل دراصفهان

 

7 نکته برای اسباب کشی حرفه ای در خانه

تا زمانی که ترجیح ندهید کارگرهای حرفه ای استخدام کنید که به خوبی آموزش دیده اند تا وسایل سنگین وزن را جا به جا کنند ، باید بدانید که چگونه اجسام سنگین را به درستی بلند کنید. به این ترتیب می توانید از آسیب رساندن به خود و آسیب رساندن به خانه خود جلوگیری کنید.وسایل حجیم و سنگین از همه سخت ترند زیرا ترکیب وزن و قدرت مانور کمی هستند. در زیر 7 روش مناسب برای نحوه جابجایی وسایل سنگین آورده شده استmonazambar  همراه شماست.

وسایل  بزرگ و سنگین را جدا کنید تا بهتر جا به جا کنید.

این عمل به کاهش حرکت های غیر قابل پیش بینی کمک می کند ، که می تواند هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان خطرناک باشد. اگر وسایلی مانند کمد را جابجا می کنید ، بیرون آوردن کشوها از آن ممکن است روش خوبی به نظر برسد ، اما جابجایی آن را بسیار سنگین می کند.جدا از این ، هنگام حمل اثاثیه منزل دراصفهان کشوها باید نگران سر خوردن کشوها باشید..کاناپه های دارای بسیاری از بخشهای بزرگ معمولاً بوسیله پیچ و مهره هایی که امکان مونتاژ و جداسازی قطعات را دارند ، در کنار یکدیگر قرار می گیرند. مبل های دیگر دارای بالشتک های متحرک هستند.هنگام جدا کردن مبلمان ، همه قطعات را به طور مناسب علامت گذاری کنید. اگر از پیچ یا پیچ و مهره استفاده می کند ، آنها را داخل کیسه قفل زیپ قرار داده و کیسه را به قسمت مبلمان بچسبانید. منظم بار همراه باشد.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | monazambar

شکل 1:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

 مبلمان بلند را کم و زیاد حمل کنید

یک قفسه بندی ، کابینت به راحتی است. هنگام حمل چنین وسایلی از روش کم بالا استفاده کنید. در حمل اثاثیه منزل دراصفهان  این نوع کارها بهتر است توسط دو نفر انجام شود.به یک زاویه به سمت عقب برید و یک نفر را به بالا و دیگری را به قسمت پایین تحویل دهید. این روش وزن یک مورد را متمرکز کرده و از کنترل خارج می شود. به خصوص هنگام بالا رفتن از پله ها آهسته و با احتیاط حرکت کنید زیرا شخص بالاتر باید مجبور به عقب حرکت کند. برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان به منظم بار مراجعه کنید.

هنگام جابجایی صندلی ها از روش هوک استفاده کنید
یک صندلی بزرگ به خصوص در گوشه و کنار اتاق می تواند چالش برانگیز باشد. برای سهولت انجام این کار ، افراد حرفه ای در حمل اثاثیه منزل در اصفهان از روش قلاب استفاده می کنند. این شامل چرخش صندلی به پهلو برای ایجاد شکل “L” و حرکت دادن آن به عقب ابتدا از گوشه یا درگاه و در نهایت پیچش یا قلاب کردن آن برای عبور از داخل است. برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان با monazambar همراه باشید

از خم شدن کمر خودداری کنید تا اسیبی نبینید

هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسایل سنگین یکی از بهترین نکات این است که از خم شدن کمر خودداری کنید. در عوض ، از زانوها برای حمایت استفاده کنید. روش صحیح بالابری بسیار مهم است ، مخصوصاً هنگام جابجایی مبلمان سنگین.ستون فقرات و عضلات بسیار حساس هستند. در صورت آسیب دیدن ، اثر می تواند زندگی را تغییر دهد. خم شدن زانوها به شما این امکان را می دهد تا از عضلات قوی تر پا برای تقویت عمل لیفتینگ استفاده کنید. این فشار را روی عضلات ضعیف کمر کاهش می دهد. از کارگران حرفه ای برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان که دارای قوای بدنی بالایی هستند استفاده کنید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان | monazambar

شکل 2: حمل اثاثیه منزل دراصفهان

برای جابجایی وسایل سنگین از شانه دالی استفاده کنید

برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان از دالی شانه نوار بلند کننده و متحرکی است استفاده کنید که وزن کالایی را از پشت شما برمی دارد. متکی به اهرم و گروه های بزرگ عضلانی است. این یک وسیله عالی برای کمک به شما در حمل اثاثیه منزل در اصفهان مبلمان سنگین است.در صورت نیاز ، استفاده از بند مخصوص حمل مبلمان دست شما را آزاد می کند. هنگامی که روی پله هستید ، استفاده از این لوازم جانبی می تواند مشکل باشد زیرا بیشترین وزن را به پایین ترین سطح شیب منتقل می کند.

 به جای حمل وسایل با استفاده از وسایل جانبی انها را حل دهید.

لغزنده های مبلمان در اشکال و اندازه های مختلف برای حمل اثاثیه منزل دراصفهان موجود است. آنها را می توان بصورت آنلاین و مراکز خرید خریداری کرد. همچنین می توانید لغزنده های DIY خود را از روکش های پلاستیکی ظرف ، بقایای فرش ، حوله ها ، پتوهای متحرک ، روتختی ها و فریزبی ها بسازید. هنگام حمل اثاثیه منزل در اصفهان وسایل سنگین از روی فرش ، از لغزنده های پلاستیکی سخت استفاده کنید. برای کفپوش های سخت ، از لغزنده های نرم و پر شده استفاده کنید. به monazambar  مراجعه کنید.

از وسایل سنگین با پلاستیک محافظت کنید
در حمل اثاثیه منزل دراصفهان هنگام نیاز به محافظت از وسایل موجود در مسیر از مکانی به مکان دیگر ، پتوها بسیار کمک می کنند. اگرچه آنها ارزان است ، اما می توانید پتو یا  بسته های پلاستیکی را از مراکز خرید خریداری کنید. با استفاده از پتو ، وسایل را بپیچید و برای محکم کردن آن از کش استفاده کنید.  برای حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه در اصفهانحمل اثاثیه منزل اصفهانحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

monazambarاسباب کشیاسباب کشی منزلحمل اثاثیهحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهانمنظم بار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *