حمل اثاثیه منزل در اصفهان

حمل اثاثیه منزل در اصفهان Monazambar


حمل اثاثیه منزل در اصفهان | حمل اثاثیه منزل دراصفهان | منظم بار | Monazambar

عنوان حمل اثاثیه منزل در اصفهان
دپارتمان اوج شید
نویسنده مائده ضیائی
تعداد کلمات 922
مدت زمان مطالعه 9دقیقه

فهرست مطالب :

5نکته ضروری که قبل از اسباب کشی اثاثیه منزل باید بدانیم :

نکاتی که باید در روز اسباب کشی وسایل حتما رعایت کنیم :

کارهای ضروری که باید بعد از اسباب کشی وسایل انجام دهیم :

بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید شهر جدید را بهتر بشناسیم :

بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان نکاتی درباره نصب لوازم‌خانگی بزرگ :

پس از حمل اثاثیه منزل دراصفهان تعویض قفل‌ها کاری لزومی است:

بعد از اسباب کشی برای چیدمان وسایل از کجا شروع کنیم؟

 

فهرست اشکال :

شکل 1:حمل اثاثیه منزل در اصفهان

شکل 2:حمل اثاثیه منزل دراصفهان

5نکته ضروری که قبل از اسباب کشی اثاثیه منزل باید بدانیم :

  • بعداز اینکه تصمیم به عوض کردن خانه گرفتیم و می خواهیم حمل اثاثیه منزل در اصفهان را انجام دهیم. بعد از حمل اثاثیه منزل دراصفهان ابتدا باید از امکانات خانه ی جدیدی. که برای سکونت در نظر گرفته ایم اطمینان حاصل پیدا کنیم. و همه امکاناتی مانند امکانات گرمایشی. گاز.اب و… را چک کرده و در صورت خراب بودن یا درست کار نکردن به صاحب خانه اطلاع دهید.
  • اگر خانه ای را پسندیده وخواستیم بخریم باید فروشنده لیستی از تمامی امکاناتی که این خانه دارد تهیه کند. وان لیست را هنگامی که ما می خواهیم خانه را تحویل بگیریم. به ما بدهد و ما باید با توجه به لیست تمام امکانات را چک کنیم.
  • برای ورود به خانه جدید ما باید با توجه به نکاتی که در سایت منظم بار گفته شده. درباره حمل اثاثیه منزل در اصفهان به خوبی بسته بندی کنیم. و از کارتن هایی متناسب با اندازه وسایل استفاده کنیم تا کارهای ما به صورت منظم صورت گرفته. و در این حالت کارها خیلی سریع تر واسان تر انجام می شود.
  • بعد از حمل اثاثیه منزل دراصفهان اولین کاری که باید انجام دهیم. اینکه از کلید های خانه در صورتی که درب ها ضد سرقت نباشند. کلید یدک یا اضافی ساخته و در دسترس اعضای خانواده قرار دهیم. کلید یدک یکی از لوزومات برای هر خانواده است. زیرا ممکن است کلید های دیگر گم شده یا فراموش کنیم. به همین خاطر است که کلید یدک برای ما یکی از الزامات است.
  • یکی از واجباتی که همه ی ما با ان سروکار داریم اینترنت است. که باعث به روز شدن افراد شده وخیلی به ما در همه زمینه ها کمک میکند. پس باید بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان حتما خانه جدید را به اینترنت متصل کنیم.

نکاتی که باید در روز اسباب کشی وسایل حتما رعایت کنیم :

حمل اثاثیه منزل دراصفهان ممکن است کاری ساده و پیش پا افتاده به نظر برسید. ولی در اصل کار مهمی است. که باید طبق اصول انجام شود و می توانید از سایت Monazambar این اصول را بخوانید. برای اسباب کشی بهتر از خدمات شرکت باربری منظم بار. که این شرکت تجربه ومهارت زیادی در این زمینه دارد استفاده کرد. به همین خاطر باید از چند روز قبل از اسباب کشی هماهنگی های لازم را انجام دهیم.  تا همه ی کار ها به خوبی انجام شود.

کارهای ضروری که باید بعد از اسباب کشی وسایل انجام دهیم :

بعد از رسیدن وسایل به خانه جدید باید کارتن های بستته بندی شده. را با توجه به وسایلی که درون انها قرار دارد. که در مقاله های قبلی حمل اثاثیه منزل دراصفهان گفتیم باید اسم وسایل داخل کارتن روی کارتن نوشته شود. و درجاهای مختلف خانه قرار دهد. مثلا کارتن های مربوط به اشپزخانه را داخل اشپزخانه قراردهید. تا دسترسی سریع تر و زمان کمتر باشد. بعداز حمل اثاثیه منزل در اصفهان حتما باید کد پستی خانه جدید. را به جاهایی که قبلا کد پستی خانه قبلی را داده ایم بدهیم وان را بروز رسانی کنیم.

حمل اثاثیه منزل در اصفهان منظم بار

بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان باید شهر جدید را بهتر بشناسیم :

  1. همیشه خطرات و بیماری ها قابل پیش بینی نیستند. ما باید برای جبوگیری از کاهش خطرات و یا بیماری ها مراکز بهداشتی اطراف خانه جدید را پیدا کرده. تا در صورت بروز خطرات احتمالی سریع بع انجا مراجعه کنیم و زمان کمتریی صرف پیدا کردن کنیم.
  2. اگر شما علاقه مند به حیوانات خانگی هستید باید بعد از اسباب کشی به خانه جدید. حیوان خانگی خود را بهتر با شهر وخانه جدید اشنا کنید. تا حیوانات دچار سردرگمی نشوند وبهتر به محل جدید عادت کنند.
  3. بعد از حمل اثاثیه منزل دراصفهان و منتقل شدن به شهر جدید. باید مکان هایی که به انها نیاز های روزانه دارید. مانند: سوپر مارکت,ارایشگاه,درمانگاه یا بیمارستان,و… را پیدا کرده تا دسترسی تان به اهنا راحت تر باشد.
  4. حتما باید بعد از رسیدن به محل خانه جدید واستقرار گرفتن در انجا ادرس محل جدید. و کد پستی جدید را در بخش هایی که قبلا ادرس وکد پستی خانه قبلی را معرفی کرده ایم. تغییر دهیم.

بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان نکاتی درباره نصب لوازم‌خانگی بزرگ :

هر فردی برای انجام کارهای روزمره خود نیاز به وسایلی دارد. که بدون این وسایل زندگی برای ما سخت تر شده. پس ما باید بعد از اسباب کشی به محل جدید. در اولین کارها وسایلی که نیاز به نصب دارند را نصب کنیم. مانند گاز,یخچال,ماشین ظرف شویی و… که باعث می شوند کارهای ما زودتر واسان تر انجام شود. وبعد از اینکه حمل اثاثیه منزل دراصفهان صورت گرفته و به مکان جدید انتقال پیدا کرید. این مورد یکی از نیاز های حیاتی است. و ما می توانیم نصب این وسایل را به نصاب های شرکت Monazambarبسپاریم.

حمل اثاثیه منزل دراصفهان منظم بار

پس از حمل اثاثیه منزل دراصفهان تعویض قفل‌ها کاری لزومی است:

در خانه جدیدی که خریده اید قبلا افراد دیگردی زندگی میکرده اند. پس کلید قفل های این خانه را دارند و این مورد امنیت خانه را کاهش می دهد. برای جلوگیری از این کار باید حتما تمامی قفل های خانه را عوض کرده. تا کسی نتواند به ان دسترسی داشته باشد. واز لحاظ امنیتی موجب امن شدن خانه می شود.

بعد از اسباب کشی برای چیدمان وسایل از کجا شروع کنیم؟

بعد از حمل اثاثیه منزل در اصفهان و اوردن کارتن ها داخل خانه. باید ابتدا از کارتن های مربوط به اشپزخانه را باز کنیم. ومشغول به چیدمان شویم زیرا در اشپزخانه وسایل زیاد و خرده ریز بسیاری داریم. که اگر با وسایل دیگر قاطی شوند باعث ایجاد سردرگمی وافزایش زمان شده. پس در ابتدا سعی کنید وسایل مربوط به اشپزخانه و حمام را بچینید. و بعد وسایل بقیه قسمت ها خانه را بچینید.

حمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهان

چیدمان بعد از اسباب کشیحمل اثاثیهحمل اثاثیه منزل در اصفهانحمل اثاثیه منزل دراصفهاننکات بعد از اسباب کشینکات روز اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.