سوالات متداول

monazambar | منظم بار

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

_

سوالات رایج شما از منظم بار

سعی کردیم سوالات مشترک شما را مطرح دهیم. اگر پرسش و پاسخ موردنظر شما در این قسمت وجود ندارد، بپرسید. در این فرصت به شما پاسخ خواهیم داد.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار مشتریان

شرکت منظم بار چه تسهیلاتی در اختیار مشتریان قرار می دهد؟

باتوجه به شرایط اقتصادی کنونی،این شرکت درراستای کاهش استرس خانواده ها وهمچنین آرامش خاطر مشتریان تمهیداتی را اندیشیده است. که از جمله آن ها ارائه خدمات بصورت اقساط و بیمه باربری و داشتن پرسنل مجرب و کارآزموده است.

آیا شرکت باربری منظم بار توانسته مشتریان خود را حفظ کند؟

همانطور که می دانید یکی از نشانه های شرکت موفق پایداری مشتریان آن است. خوشبختانه شرکت منظم بار توانسته طی چند فعالیت خود، رضایت مشتریان را جلب کند. و به مشتریان دائمی خود تخفیفات و تسهیلات ویژه ای را ارائه دهد. از دلایل موفقیت و پایداری ما، همراهی و اعتماد شماست.

چه تضمینی برای حفظ سلامت اثاثیه مشتریان است؟

قطعاً یکی از دغدغه های مشتری، رسیدن سالم اثاثیه به مقصد است. شرکت منظم بار برای حفظ آرامش شما، از افراد مجرب و ماهر جهت این کار کمک گرفته است. همچنین در صورت بروز هرگونه ای حادثه ای، جبران خسارت خواهد کرد. چون اصل اول ما، رضایت مشتری است.

چه افرادی در منظم بار مشغول به کار هستند؟

باربری و حمل اثاثیه کاری تخصصی است. و هرکار را باید به متخصص آن واگذار کرد. شرکت منظم بار با استخدام نیروهای قوی و ماهر نیاز شما را برآورده کرده است. این افراد آموزش های لازم را دیده اند. و هرکدام مسئول امر خاصی هستند.

هزینه حمل ونقل و جابجایی چگونه است؟

باید این نکته را مد نظر داشته باشیم. که ما شما را عضوی از خانواده منظم بار میدانیم. بنابراین در امر هزینه و تسویه با شما کنارخواهیم آمد. هزینه طبق مسافت و تایم بارگیری و تخلیه و برا اساس تعرفه محاسبه می شود.