حمل اثاثیه منزل امری حساس است. و باید از افراد مجرب برای این هدف کمک گرفت. بنابراین باید درنظر بگیریم با شرکت های باربری قرار داد ببندیم که بقول معروف کارگران دست پاک و امانت دارو دلسوزی داشته باشد. و برای اعتماد مشتری به آن ها، احترام قائل باشند. و از زمان بارگیری تا تخلیه اثاثیه به منزل جدید، کوچک ترین وسیله ای مفقود نشود. یا ازبین نرود. اینکار باعث جلب رضایت مشتری نیز میشود.

اگر قرار است از کارگر برای حمل اثاثیه منزل خود استفاده کنید، باید از قبل آن ها را جریان این مسئله بگذارید. که مممکن است منزل مقصد پله های زیادی دارد. اگر کارگر منعطف باشد میتوناید با هر شرایط مشتری و کار کنار بیاید. گاهی هم اثاث کشی در منزل های قدیمی با راهرو های تنگ است. پس باید بتواند با شرایط سازگاری کند.

باید از کارگرانی درخواست کمک کنند که برای دریافت حق الزحمه منصف باشند وطبق تعرفه های مصوب حقوق بخواهند. وبا مشتری کنار بیایند. بااجاره نشینی علاوه براجاره بها برای مستاجر هزینه هایی جانبی مثل هزینه کارگر هم دارد. درآمدکارگر ازراه همین شغل تامین میشود. بنابراین حقوق ودستمزدآن را بایدمدنظرداشت که بتوانیم مزدآن راپرداخت کنیم. پس بهتراست باکارگری قرارداد ببندیم که منصف باشد و با توجه به ساعت وشرایط جابجایی اجرت مناسبی بگیرد.

قطعا بعد از تخلیه اثاثیه ، چیدمان و چینش وسایل به میان می آید. به همین منظور میتوانید از کارگران و افرادی که در دکوراتیو منزل تخصص و تجربه دارند کمک بگیرید. که مسلماً باید خوش ذوق و سلیقه باشند. و به شما در بهتر قرارگیری وسایل در جا و مکان مناسب راهنمایی کنند. طبیعتاً بعد از چیدمان زیبا و اصولی وسایل خستگی اسباب کشی جهیزیه عروس در اصفهان از تن شما بیرون خواهد رفت.

جمع و جور کردن اثاثیه کاری طاقت فرسا و خستگی پذیر است. و نمیشود یکباره سراغ این کار رفت. بلکه با بسته بندی کردن لوازم سرعت عمل این کار بالا می رود. پس  بهتراست از کارگری که در بسته بندی وسایل تجربه دارد استفاده کنید. که روند اسباب کشی جهیزیه عروس در اصفهان را سهولت ببخشد و تسریع نماید.

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.